Ya Mustafa Gönden, ya Deniz Kolgu

Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Lideri Emin Adanur, sportif direktör arayışına girdi.

Emin Adanur‘un sportif direktör konusunda iki isimle görüşmeler gerçekleştirdiği belirtildi.

Mustafa Gönden ve Deniz Kolgu ile görüşen Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Emin Adanur‘un bu iki isimden birini salı günü oynanacak olan kupa maçı sonrası açıklaması bekleniyor.

Kaynak
16numara.com

46 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @BursasporTimsah yorumuna yanıt olarak

   Sportif direktörlük , Türkiye de hiç bir takımda tutmadı .Fenerbahçe denedi olmadı . Beşiktaş denedi olmadı . Ters tepti . Bursaspor da tutar mı bilmiyorum . Yönetimin denemediği bir bu kalmıştı . Deniyorlar . Nasrettin Hoca nın göle maya çalması misâli . YA TUTARSA .

   6
   2
   1. @ARKAN yorumuna yanıt olarak

    Sportif direktörlük yerine Yılmaz Vural gibi güçlü bir teknik direktör ile anlaşılsa çok daha iyi olur . Bir yanda Sportif direktör bir yanda teknik direktör , takımda çift başlılık olur . Faydadan çok zararı olur .

  2. @BursasporTimsah yorumuna yanıt olarak

   İki gün önce stadyum altı dükkanlar kiralanacak dedi. Bugünde sportif direktör….Yahu uyanın artık başarısızlığı örtmek taraftara hoş görünmek için taraftarın kamu oyunun konuştuklarını yapmış gözüküyorlar… Üç aydır ne bekliyorlardı…Tahtayı da son gün açtılar…Nitelikli bir dolandırıcı ile karşı karşıyayız…Bu kadar mı safsınız ?!…

   20
   111
   1. @BEYİN BEDAVA yorumuna yanıt olarak

    Bu yönetimin transferlerini, teknik adam tercihlerini yani futbol aklını eleştirebilirsiniz ama dolandırıcılıkla sahtekarlıkla asla suçlayamazsınız! Yönetimin gelirken iki büyük vaadi vardı biri transfer tahtası biri şeffaflık ve iki vaadini de gerçekleştirdi. Tahtayı açtı ardından futbolcu ve personel maaşları, elektrik ve doğal gaz borcu, eksi puan cezası gibi saçmalıkların gündeme gelmesini engelledi. Futbolla alakalı kararlarda her ne kadar sınıfta kaldıysa da yaptığı açıklamalarla kafalarda soru işareti bırakmadı; yaptığı tüm transferlerde süreci detaylıca açıkladı ve sorumluluktan kaçmadı, yaptığı her işin sorumluluğunu üstlendi. Şeffaflık vaadini de hakkıyla yerine getirdi. Kamuoyunun konuştuklarını yapmış gibi göründü de ne demek ! Stadla alakalı bu vaadleri kaç tane yönetim vaadedip yerine getirmedi farkında mısınız ? Geçmiş yönetimleri ne çabuk unuttunuz. Bu yönetim bu gibi konuları hiç bir zaman gündeme getirerek prim kasmadı, insanları kandırmadı; sadece icraatini yaptı. Kendinize gelin doğru eleştiriler yapın !

    80
    4
    1. @Kilic_17 yorumuna yanıt olarak

     Menejer gerek takım gerekse teknik direktör üzerinde oldukça etkili olmalıdır. Oyuncu ve teknik ekip seçiminde tek yetkili olmalıdır. Bu gibi hassas ve önemli konularda karar alabilecek saygımlıkta bir kişilik olmalıdır. Bu tanımlar uyacak bir kişi ismi geçenler için pek olumlu gelmiyor bana. Zira bu iş duygusallıktan uzak ahbab çavuş ilişkisinden uzak olmalıdır. Çok konuşan değil. İş bilen bir kişilik olmalıdır.

     1
     2
    2. @Kilic_17 yorumuna yanıt olarak

     450-600m TL olan borcu 100m Euro olarak açıklıyorlar tarihin gördüğü en büyük soygun olabilir. Sorulduğunda borç hakkında net bir bilgi yok diyorlar, söyledikleri şeffaflık nerde? Hatırlarsanız Ali Ay’da aynı şeyi yapmıştı, hatta bu arkadaşlardan daha fazla para vermişti yaklaşık 10m Euro kadar sonrasında faiziyle geri istedi, bu yönetiminde öyle yapmayacağının garantisi ne? Bir de transferden gelen ve şehirden toplanan para nereye gitti sürekli 50m verdikleri söyleniyor ama sadece transferden 1.3m Euro gelmiş olması gerekir.
     Açıklamalarda soru işareti bırakmadı demişsin ama bir genç oyuncu parasını istedi diye kadro dışı bırakıldı ve diğer başkan tarafından itibarsızlaştırıldı, bir kaç oyuncunun neden olduğu bilinmeyen bir sebepten sözleşmeleri feshedildi ve kamuoyuna net bir açıklama yapılmadı, Burak haftalardır 11 de başlıyordu ne oldu da birden sözleşmesi feshedildi. Geçen sezon transfer tahtası açılmamışken ve eldeki genç oyuncular paralarını alamıyorken, belki kendi de aynı şekilde, takımı neredeyse play-off oynatacak duruma gelen Mustafa Er İlk hafta berabere kaldı diye neden istifa etti – bence istifa ettirildi – mantıklı bir açıklama var mı?
     Takıma maksimum 7-8 transfer gerekirken 20’ye yakın transfer yapıldı ve bu transferlerin çoğu yalnızca bir kişi üzerinden oldu. Bu kişi sorulduğunda da ne kadar iyi biri olduğu anlatıldı sizce de bir problem yok mu? Umarım sizin düşünceleriniz doğrudur da Bursaspor düşerken birileri indirdikleri paralarla kaçmazlar.

     2
     9
    3. @Kilic_17 yorumuna yanıt olarak

     Bü zihniyetli insanlar oldukça işimiz zor.bunlara erkan ve Ali ve diğer isimler lazım.adam daha 35 yaşında bırakınca işini yapsın gençlere güvenin arkadaşım isallah bu takım çıkarda ozaman sizin boyunuzu gorcem.merak ediyorum ozaman ne yazıp çizeceksin.

     4
     1
     1. @Şaban Kosovalı yorumuna yanıt olarak

      LEL. Sen kendinle çelişiyorsun bir kere; Gençlere güvendiğin için bu başkanı destekliyorsan, yanlışsın çünkü bu arkadaşlar asıl güvenilmesi gereken gençlere (geçen seneki futbolcular) güvenmedi. Ayrıca genç olması sürekli hata yapabileceği anlamına gelmiyor, Bursaspor başkan yetiştirme kurumu değil. Bir de bu hataların maddi yansımaları oluyor bunları da üstleneceklerini sanmıyorum.

  3. @BursasporTimsah yorumuna yanıt olarak

   Yahu ikisi de bizim abimiz, ikisi de sonuna kadar Bursasporlu, ikisi de işinin ehli. Hangisi gelse mutlu olacağımıza burada şu olsun bu olsun. bir sefer karışmayın ya. Renkdaş senlik birşey yok. Özellikle buraya yazdım, şimdi aşağıda yazanlardan kime yazsak kendi renkdaşımızla kapışacaz.

   29
  4. @BursasporTimsah yorumuna yanıt olarak

   Mustafa gönden teknik direktör,deniz kolgu da sportif direktör olarak gelsin.devre arası çok kaliteli 4 transferle( sol bek,sol açık,6 numara ve forvet ) playoflari zorlayabiliriz.. Bizati zaten bizim hocamız olamaz.. artık hata yapma yönetim.sana olan guvenimizi zedeleme..bu kadar emek verdiniz,boşa heba etmeyin!

   33
   4
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Kralsın REİS aynen sana katılmıyorum deniz kolgu menejer Mustafa gönden teknik direktör olsun ne varsa bizim çocuklarda var vesselam

   2. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim bu Mustafa Gönden daha önce amatörde olsa takım çalıştırmış mi ? Sen Bursaspor a yazıyorsun

    3
    1
 1. DENİZ KOLGU
  Her platformda Bursapsor u savunmus olup şampiyon olduğumuzda evinde Bursaspor bayrağını asmıştır

  47
  4
 2. Bu ligi bilen tecrübeli Deniz kolgu olursa iyi olur gerçi busaatten sonra kim gelirse gelsin futbocular ve hoca ruhsuz bu s ne bitti geçmiş olsun en büyük bursaspor

  33
  5
 3. Şimdi olasılıklarla ilgili herkes olumlu şeyler yazıp çiziyor. Anlaşmalar gerçekleşip olumsuz sonuçlarla karşılaşılırsa aynı kişiler bu sefer olumsuz yorumlara abanacak.
  Sorunun büyük bölümü yönetim, futbolcu, teknik ekip değil. Sorun çok çabuk yükseltip, olumsuz durumlarda sabırsız oluşumuz. Bugün nerede başarılı Türk kulübü varsa ya parası iyi ya taraftar etliye sütlüye karışmıyor. Yönetim transfer işlerine karışmasın diyen adamlar, transfer işlerini yapacak adamlar hakkında atıp tutuyor.
  Biraz çuvaldızı kendimize…

  31
  1
  1. @acar yorumuna yanıt olarak

   Özcan hoca istifa yerine Tamer Tuna gelmelidir, Mustafa Gönfen veya Deniz Kolgu da herhangi istifa sonucunda takımı ikinci yarıya kadar çalıştırlar…

 4. Sabah yaptigim yorumda daha sportif menajer isimleri yokken deniz kolgu ismini oryaya atmistim,sayin kolgu simdi adaylardan biri olmus,bence 1.ligi hayri ulgenle birlikte, yutmus bir adam,yonetim ne yaparsa yapsin deniz kolguyu getirsin,hatta menajerlik yaninda ,antrenorluk gorevini versin,ben bursasporun bu sene kesinlikle super lige cikacagina emin olurum,yeter ki transferlere yonetim karismasin.

  15
 5. vefa temeli ikna edip elimizde tutan, yeni sözleşme imzalatan, batuhan körü vb. yetenekleri keşfeden profesyonel sözleşme imzalatan mustafa göndene bir borcumuz var sezon başlamadn yollar ayrılmıştı kesinlikle mustafa hoca gelmelidir, deniz hoca da bizim tabii ki onu da görmek isteriz ama mustafa göndene vefa borcumuz var ilk tercih kesinlikle o olmalıdır

  13
  12
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   İkiside aynı dönemlerde bursasporda oynamış eski futbolcularımız. İkiside vizyoner. Ama bu işlerde çevre de çok önemli ve o çevrede Deniz Kolgu’da var.

   15
 6. Mustafa Gönden pazarlamaları başlamış.
  Bu arkadaşın herhangi bir kulüpte antrenörlük,yardımcı antrenör geçmişi varmı??
  Göreve getirilirse olacak bütün negatif gelişmelerin
  günah keçisi olur yalnızca.
  O da bu işsizlikte buna dünden razı zaten.

  8
  6
  1. @Kanalboyu yorumuna yanıt olarak

   Mustafa erin ne başarısı vardiki veya fatih tekkenin veya bizatinin herşeyin bir başlangıcı vardır fatih terim hangi takımı çalıştırdı seep piontegin a milli takımda yanında yardımcı antrenördü piontek gitti oda gs başına geçti bak kariyere Mustafa Denizli derwalin yanında yardımcı antrenördü gs da derwal gitti Mustafa Denizli takımın başına geçti kariyeri ortada Şenol Güneş leekensi. Yanındaydı TS da Ertuğrul sağlam metin turelin yanındaydı daha sayarımda yoruldum vesselam

 7. Günaydın Başkan ve’de yöneticiler
  Atı alan Üsküdarı geçti bu sene bi alt lige
  Düşmeyiz demi yok canım o kadarda değil
  İnşallah

  1
  12
 8. Bence ikisi birden biri teknik direktör olsun biri menejer ne kaybederiz ki valla aslında süper olur ne varsa bizim çocuklarda var Allahım inşallah 🤲

 9. Ben hiç ama hiç sabredilmeyen fatih tekkenin gönderilmesini hoş karşılamadım özcan bizati bu takıma hoca olacak başarıya ve vizyona sahip değil ki geldiği ilk maç 4 yedi adamın istatisliklerinde galibiyet kesinlikle önde olan bir istatislik değil golcü yönünde maalesef işimiz zor bize eze gibi yırtıcı adam lazım matavz gibi batu gibi adamlardan olmaz ismail yüksek bruno ve namık iyi zalazar capan iyi kubilay vefa iyi haaa vefaya bir lafın var iyi topçuluk çalımdan değil sonuçtan geçer lüzumsuz çalım gereksiz yapma hiçbir şey kazandırmıyor aslan parçası kaleciye gelince erhan yediğin gollerde çok hatan var 3 hafta gol atamamış takımdan 2 gol yedin artık açılman senin dezavantajın olmuyor

 10. Yönetimin yapacağı iş bence yönetime futbol şube sorumlusu olarak eski futbolculardan babacan bu işleri futbolu bilen futbolcuyu bilen lobisi olan birini getirmek mesela Sedat 3 örnek mesela Ahmet Suphi evke vb..ikincisi gerçek bir teknik direktör mesela yücel ildiz mesela yılmaz Vural mesala Ertuğrul sağlam mesela Mehmet Altıparmak vb bu kadar basit bir işi sezon başından beri eline gözüne bulaştırldıar.

 11. Yaa arkadaş deniz kolgu eski futbolcu teknik direktör spor yorumcusu 😄😄😄 kendinize güldürmeyin. Evlilik vaadiyle dolandırdığı kadınlara sorun kolguyu

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu