Whittaker’ı alıp gelecek!..

İstanbul’da Başkan İbrahim Yazıcı ve Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ile önceki akşam üçlü transfer zirvesi yaptıktan sonra dün İngiltere’ye uçan Transfer Komitesi Üyesi Erkan Kamat, Whittaker ve kaleci McGregor’un bonservisleri için Rangers kulübü ile son kez masaya oturdu.  

450 bin pound önerdik

Sağlam’ın alınmasını istediği İskoç sağ bek Steven Whittaker ile daha önce 3 yıllık prensip anlaşmasına varan yönetici Kamat’ın bu oyuncunun bonservisini almak için 450 bin pound önerdiği ve aradaki fiyat farkını ortadan kaldırmak için bastırdığı öğrenildi.

 

McGregor pahalı geldi

Glasgow kulübü, kaleci McGregor için katı tutumunu sürdürdü. Rangers, birçok İngiliz kulübünün de talip olduğu milli eldiven için 3 milyon pound’luk bonserviste fazla indirim yapmaya yanaşmayınca İskoç file bekçisinin transferi askıya alındı.

 

Edu için nabız yokladı

Öte yandan Erkan Kamat’ın, Rangers takımının ABD’li orta saha oyuncusu Maurice Edu’nun 2 milyon poundluk bonservisi için de nabız yokladığı ve 25 yaşındaki milli futbolcunun menajeriyle de bir görüşme yaptığı öğrenildi.

 

Kaynak:Bursa Gerçek

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu