Whittaker transferinde ilginç gelişme

Bursaspor'da Steven Whittaker transferinde sona yaklaşılırken, Yeşil Beyazlılar hem kaliteli sağ beki kadrosuna katmayı hem de Kenny Miller'ın eşinin İskoçya'ya dönme isteğinin önüne set çekmek istiyor.  İki futbolcunun eşlerinin yakın arkadaş olması, transfere ilginç bir boyut getirdi. Önceki günlerde Kenny Miller'ın eşi Laura O'Donnell'ın Bursa'da yalnız kalması sebebiyle İskoçya'ya dönme isteği olmuştu.

 

ÇOK YAKIN ARKADAŞLAR

 

Yeşil Beyazlılar ise İskoç golcünün Timsah'ta kalmasını sağlamak amacıyla harekete geçti. Bursaspor, Hem iyi bir sağbek alıp hem de İskoç golcünün eşinin yalnızlıktan yakınmasını önlemek için Steven Whittaker transferine ağırlık verdi.  Miller'ın eşi Laura O'Donnell ile Steven Whittaker'ın eşi Pamela Ross'un çok iyi arkadaş olması sebebiyle bu transferi bitirme aşamasına gelen Yeşil Beyazlılar, Miller'ın da takımda kalmasını sağlamayı hedefliyor.

 

MİLLER PLAKAYI BULDU

 

Bursaspor'un golcü futbolcusu Kenny Miller, Avrupa'nın en skorer 16. futbolcusu oldu. İskoç oyuncu, Cristiano Ronaldo'nun ilk sırayı aldığı listede 16.basamağı Basel forveti Alexander Frei ile paylaşan Miller, İskoçya Premier Ligi'nde 21, Süper Lig'de ise 5 kez ağları havalandırmıştı.

 

Bursa Hakimiyet Gazetesi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu