Whittaker Timsah oluyor!

Ertuğrul Sağlam’ın alınmasını istediği 26 yaşındaki sağ bek oyuncusunun önümüzdeki hafta sözleşme imzalaması bekleniyor.

Yeni sezonda hem UEFA Avrupa Ligi’nde hemde ligde ses getirmek için güçlü bir kadro oluşturmaya çalışan Bursaspor, yabancı oyuncu transferinde somut adım atmaya başlıyor. Ada basınının iddiasının aksine Bursaspor’un Glasgow Rangerslı kaleci Allan McGregor ve sağ bek Steven Whittaker’den yüksek maliyetleri nedeniyle vazgeçmediği öğrenildi. Kenny Miller’ın da devreye girdiği Glasgow Rangers’ın sağbeki İskoç Steven Whittaker ile her konuda anlaşmaya varıldığı bildirildi.

Sonra McGregor!

26 yaşındaki futbolcu sözleşme imzalamak için kulüplerin bonservis konusunda anlaşmasını bekliyor. Başkan İbrahim Yazıcı ile birlikte Avrupa pazarında belirlenen oyuncular ve kulüpleriyle pazarlık masasına oturan transfer komitesi üyesi Erkan Kamat’ın Whittaker’ın bonservisini almak için son hamleyi yaptığı öğrenildi. 2 milyon Euro bonservis bedeli isteyen Rangers Kulübü ile görüşmelerini yoğunlaştıran yönetici Kamat’ın birkaç gün içerisinde tüm pürüzleri çözmesi bekleniyor. Kamat’ın hafta başından itibaren de Rangers’ın kalecisi Allen McGregor için somut adımlar atacağı gelen haberler arasında.

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu