”Whittaker satılık değil!”

Bursaspor, her konuda anlaşma sağladığı Glasgow Rangerslı Steven Whittaker'ın bonservisini alabilmek için İskoç kulübüyle sıkıntı yaşıyor.

 

PAZARLIKLAR SÜRÜYOR

 

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın alınmasını istediği sağ kanat oyuncusu Steven Whittaker ile daha önce 3 yıllık prensip anlaşmasına varan yeşil beyazlı yönetimin İskoç oyuncunun bonservisini almak için 450 bin pound önerdiği ve aradaki fiyat farkını ortadan kaldırmak için pazarlıkların sürdüğü bildirildi.

 

"WHİTTAKER SATILIK DEĞİL"

 

Öte yandan Glasgow Rangers'ın Genel Menajeri Ally McCoist'in ise yaptığı açıklamada, İskoç yıldız Steven Whittaker'ın satılık olmadığını söyledi. Daily Express'in haberine göre Bursaspor'un 300 bin Pound'luk teklifini geri çeviren Glasgow Rangers genel menajeri, Whittaker'ın uzun vadeli planların bir parçası olduğunu söyledi.

 

Arjantin'den futbolcu beğenmeye giden McCoist, bu arada Whittaker'ın önümüzdeki sezon ve sonrası için önemli bir oyuncu olduğunu, mevcut sözleşmesini uzatacaklarını ifade etti. Bu açıklamalar Rangers kulübünün resmi internet sitesinde de yayımlandı.

 

MCGREGOR'DA DA İNDİRİM YOK

 

Glasgow Kulübü, bu arada kaleci McGregor için de katı tutumunu sürdürdü. Rangers, birçok İngiliz kulübünün de talip olduğu milli kaleci için 3 milyon Pound'luk bonserviste fazla indirim yapmaya yanaşmayınca İskoç file bekçisinin transferi askıya alındı.

 

Öte yandan yeşil beyazlı yönetimin yinhe Glasgow Rangers takımının ABD'li orta saha oyuncusu Maurice Edu'nun 2 milyon poundluk bonservisi için de nabız yokladığı ve 25 yaşındaki milli futbolcunun menajeriyle de bir görüşme yaptığı öğrenildi.

 

GURBETÇİ AVI SÜRÜYOR

 

Yeşil beyazlı ekip, kadrosuna katacağı 4 futbolcu dışında alacağı gurbetçi futbolcularla da anlaşma aşamasına geldi. Uzun süredir takip ettiği 4-5 gurbetçi futbolcuyla görüşen Bursaspor, anlaşma sağladığı oyunculara önümüzdeki günlerde imza attıracağı açıklandı.

 

Haberler.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu