Whittaker iyice bilmece oldu!

Sözleşmesi önümüzdeki sezon sona erecek olan futbolcuyla her konuda anlaşan, ancak İskoç kulübünü ikna etmeye çalışan yeşil beyazlıların girişimi Ada basınında da haber oldu. The Sun gazetesinin yaptığı habere göre, Rangers Steven Whittaker için yeni bir sözleşme imzalatacağı belirtildi. Bursaspor'un dördüncü kez teklifle geldiği belirtilen haberde, Rangers Genel Menajeri Ally McCoist'in yıldız futbolcuyu ikna edeceği de yazıldı. Haberde ayrıca, Bursaspor Kulübü transferden sorumlu yöneticisi Erkan Kamat'ın, "En kısa zamanda Whittaker'ı kampa getirmek istiyoruz. Onunla prensipte anlaştık, Rangers ile anlaşmamız gerekiyor. Bu hafta imzalatmayı düşünüyoruz" sözlerine de yer verildi.

 

NEIL DANNS'I DA KAYBEDECEKLER

 

Bursaspor'un Whittaker konusunda inatçı olduğu vurgulanan haberde, Rangers'ın 48 saat içerisinde bir hamle yapmadığı takdirde Whittaker'ın gitme ihtimaline karşı alternatif olarak tutulan, İngiltere'nin Crystal Palace takımı oyuncusu Neil Danns ile anlaşmaya varmak için de çok geç kalacakları belirtildi.

 

Emre KOŞAK/BURSA,(DHA)

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu