Zeynep Tülay

Webo bombası

Teknik direktörlük koltuğuna Şenol Güneş'i getiren Bursaspor'da transfer çalışmaları son sürat devam ediyor. İddialı bir kadro ile sezona başlamak start vermek isteyen Bursaspor'da teknik direktör Şenol Güneş gözünü Fenerbahçe ve Galatasaray'a çevirdi. Fenerbahçe'den ayrılması gündemde olan Holmen ile Webo'yu transfer etmek isteyen ve yönetime bu yönde kesin bir talimat veren Güneş, diğer  yandan da sarı-kırmızılı takımın kiralık olarak göndermeyi planladığı Salih Dursun ile Emre Çolak için nabız yoklamaya başladı. Fenerbahçe ve Galatasaray'dan 2'si yerli 2'si de yabancı olmak üzere 4 futbolcuyu transfer etmek isteyen Şenol Güneş, Pinto, Colin Kazım, Taiwo, Civelli ve Frey ile yolların ayrılmasını talep etti.

SERCAN YILDIRIM VE ŞENER ÖZBAYRAKLI Galatasaray'dan kiralık olarak geçen sezon Bursaspor'da oynayan Sercan Yıldırım'ı da takımda tutmak isteyen Güneş, sözleşmesine 5 milyon TL serbest kalma maddesi bulunan Şener Özbayraklı'nın da kesinlikle takımda kalmasını ve oyuncu ile yeni sözleşme imzalanmasını istedi.

 

Sporx

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu