WBA Taraftarı Ayaklandı!..

Bursaspor, West Bromwich Albion’un İngiliz kalecisi Scott Carson’u almak için inatla pazarlığını sürdürüyor. İngiliz kulübü 26 yaşındaki milli kalecinin bonservisi için 2 milyon Euro isterken, yeşil beyazlı yönetim ise önce 1 milyoın pound önerdi. Bursaspor günlerdir süren görüşmeler sonucunda bu rakamı 1 milyon 400 bin Euro’ya çıkardı.

 

Ada basını takipte

Carson’un da Bursaspor’un teklifine sıcak baktığı ve iki kulübün bonservis bedelinde anlaşması halinde tecrübeli eldivenle en az 2 yıllık anlaşma yapılacağı belirtildi. Timsah’ın Carson’u yakın markaja alması, Ada basınında da yakından takip ediliyor. İngiliz gazeteleri ve internet sitelerinde dün çıkan haberlere göre Timsah, Carson için adımlarını iyice hızlandırdı.

 

‘Türkler kafasına koydu’

İngiliz medyasında, “Timsah lakaplı Türk kulübü, Carson’u almayı kafasına koydu” denilen haberlerde şu ayrıntılara yer verildi: “Daha önce Liverpool, Charlton ve Aston Villa’nın da gündemine gelen Carson için Bursaspor 1 milyon pound önerdi. WBA, Carson’un seneye serbest kalacak olması nedeniyle bu teklifi kabul edecek.”

WBA taraftarından yönetime çağrı:

 

Kalecimizi satmayın!

 

Timsah’ın,  26 yaşındaki milli kaleci Scott Carson ile ilgilenmesi West Bromwich Albion taraftarını tedirgin etti. Carson’a olan sevgilerini dile getiren WBA taraftarı, kendi sitelerindeki forumlarda başarılı kalecinin satılmaması için West Bromwich yönetimine çağrıda bulundu.

 

Aman kaptırmayalım

Carson ile 2012’de bitecek sözleşmesinin daha da uzatılması gerektiği görüşünde birleşen WBA taraftarı, “Kalecimizi kaptırmamalıyız. ManU’nun Polonyalı yedeği Kuszczak’ın geleceği söyleniyor, ancak Carson’u takımda tutmak daha mantıklı olur. Yönetim neden böyle bir şey yapıyor?” şeklinde yorumlarda bulundu.

 

Kaynak:Bursa Gerçek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu