Waris’in isteği geri adım attırdı!

Bursaspor'un Afyon kampında gündemine giren transferinin gerçekleşmesinin an meselesi olduğu öne sürülen Majeed Waris'le ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı...

Yeşil beyazlı kulübün, Ganalı oyuncunun kulübü Porto ile kiralanması yönünde 400 bin Euro’ya anlaşma sağlandığı, Waris‘le de 1 yıllık 1 milyon Euro’ya el sıkışıldığı ancak daha sonra transferin askıya alındığı öğrenildi…

YÖNETİM KABUL ETMEDİ

Neden olarak da, 26 yaşındaki hücum oyuncusunun yıllık ücretinin yarısı olan 500 bin Euro’yla alakalı banka teminatı istediği gösterildi… Bursaspor yönetimi Waris‘in bu isteğini geri çevirirken, kulübün şartlarına uyması durumunda anlaşmanın sağlanabileceğini ilettiği belirtildi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @trolcan yorumuna yanıt olarak

   O DA SEZON BOYU GARANTİ OTNAYIP TAKIMA KATKI SAĞLAYACAĞININ VE KAREKTERLİ OLDUĞUNUN GARANTİSİNİ VERSİN. NE LA BU KİMSEDE BU YOKKEN BU NEYİN NESİ ????

   21
   1
  2. @trolcan yorumuna yanıt olarak

   bursaspor da kimin parası kalmışta böyle konuşuyorsun rahmetli yazıcı döneminden beri maaşlar 3 ay ile 5 ay geç ödeniyor. bu bizde kültür olmuş

   23
   8
  3. @trolcan yorumuna yanıt olarak

   Hemen ” normal ” diyorsunuz. Niye sadece 500 e teminat istiyor? Parasının tamamı zaten UEFA kriterlerince garanti. Sadece birkaç ay geç alır. Sallayın gitsin. Bunlar bizi ne sanıyor.

   24
   6
  4. @trolcan yorumuna yanıt olarak

   yönetim kendine güvenmiyo ki adam niye bunlara güvensin . demek ki adamın parasını zamanın da veremeyecekler ki banka teminatını da veremiyorlar.yasin in gelmeme sebebide bu güven sorunu.bursasporun marka değerini yerlebir ettiniz. başta erken kürüstan,recep bölükbaşı ve ali ay bursasporun içine ettiniz.

   24
   6
  5. @trolcan yorumuna yanıt olarak

   Tamam zor bir dönemden geçiyoruz ama kimsenin Bursaspor’da parası kalmadı, kalmaz da. Teminat isteyeceği kadar düşmedi bu kulüp daha.

   25
   10
   1. @can yorumuna yanıt olarak

    Evet can kaç futbolcu ve teknik adamla uefa lık olduk ve seneler sonra hangi ismini unuttuğumuz futbolculara para ödemek zorunda kaldık sen onu söyle!!!

    16
    2
 1. Bırakın bu işlere ser odakları sanki Türkiye de ki diğer kulüplerin durumları farklı . 4 transfer yapılmış hala öyle böyle diyorsunuz destek olun ve artık. Olmayanda köstek olmayı bıraksın

  14
  3
 2. Futbolcu lacağını garanti istiyor haklı bizlerde onun oyunda istikrar ve sezon içinde % 95 ilk 11,%90 maçlarda kırmızı ve sarı kart görmeden en az 15 gol ve 8 asist yapmasını GARANTİ ETMESİNİ İSTEYELİM.
  Anlaşmalar karşılıklı olduğuna göre yönetimde bunu istesin bizim adımıza.

  12
 3. Derhal vazgeçin, hem 400 bin euro kiralama bedeli,
  hem de 1 milyon euro maaş çok fazla bence 1 yıllık kiralama için
  500 bin euro maaş verin kalanı da maç başı 10 bin euro verin
  o zaman banka teminatı da verebilirsiniz 500 bin euro için

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu