Vural’dan Adana Demirspor’a gönderme

Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, 3-2 kazandıkları Adana Demirspor maçı sonrası dikkat çeken bir ifade kullandı.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Akhisar dibimize geldi bu sefer. Berabere bitse çok iyi olacaktı o maç. Puan kayıpzsız 3-4 hafta devam etmeliyiz. Rakipleri baskı altına almalıyız. Bu hafta erken oynamak avantaj. Yenip rakipleri strese sokmalıyız. Erzurum’un fikstürü zor ikiden düşerler. Ads düşüşte. Akhisar ve Karagümrük çok formda. Her an tetikte olmalıyız. Mücadeleye devam. Allah yardımcımız olsun.

  128
  1
  1. @Ufuk1117 yorumuna yanıt olarak

   Sezon sonu tahminim: (her hafta güncelleyeceğim)
   1 Hatay 68-71 puan
   2 BURSASPORUMUZ 63-66 puan (umarım birinci olsun)
   3 Akhisar 61-63 p.
   4 Erzurum 60-61 p.
   5-6-7 Ads 55-59 p.
   Altay 57 p.
   Karagümrük 55-59 p.
   Biz, Hatay ve Akhisar maçları kolay. Diğerleri birbirleri ile çok oynuyor.
   Bir maç kredimiz var, diğer hepsini kazanmamız gerekiyor.

   3
   1
  2. @Ufuk1117 yorumuna yanıt olarak

   Ne göndermiş…Adam maç sonunda umarım Adana demirle birlikte direk çıkarız dedi..Adana Demir sporlu olduğunu söyledi..haberim bu şimdi

   14
   1
  3. @Ufuk1117 yorumuna yanıt olarak

   Ben öyle ya da böyle Hatay’ın ilk 2 den düşeceğini hiç sanmıyorum.Diger bilet ya karagumrugun olur ya akhisarin ya da bizim.Ads,Erzurum ve Altay birbirlerini yemeye devam edecek.

   15
   3
   1. @pingel yorumuna yanıt olarak

    Aynisini düşünüyorum ads playofa bile kalamaz erzurumda kötü oynuyor şuan en iyi takim oyun olarak açık ara fatih karagümrük yanliz hatay çok stres yapiyor ilk ikiden düşerse kendi aptalliklari olur çünkü en kolay fikstür onlarin ikinci fikstür avantaji bizde akhisar zor maçları var bence hatay bursa erzurum akhisar fkg arasinda ilk 2 olur

    1
    2
  4. @Ufuk1117 yorumuna yanıt olarak

   Aynen ilk 6 sıradaki takıma bakınca ikstür avantajı şuan bizde ve Karagümrükte. Erzurum ve Hatay daha çok puan kaybedecek haftalar önce söyledik.. Ki bence Erzurum Mehmet Özdileği getirerek hayati bir hata yaptı; daha da aşağılara inecekler..
   Biz işimize bakalım, İnşallah ilk 2 de yer bulup çıkacağız süper denen o lige

   45
   1. @Omer Bisiren yorumuna yanıt olarak

    Ak hisarspor’un AItay’Ian da Maç’ı var,AItay bu hafta Hatayspor’Ia oynadığı maç’ta Hâkem’in AItay Iehine verdiği penaItı kararı çok yalnış bi karar oIdu,Çünki Hatay spor’Iu oyuncu top’a müdâhâIe ettikten ve top’u râkip’ten uzakIaştırdıktan sonra AItay’Iı oyuncu’yIa top ayak’tan çıktık’tan sonra temas oIuyor,VAR sisteminin derhâl diğer tüm IigIer’e de getiriImesi şart’tır.Ha ben bu arada AItay’Iıyım,adâIet’ten yanayım,Herkez’in hakkı olan puan’ı aIması’ndan yanayım o’nu da söyIemiş olayım.

    9
    1
 2. Yılmaz hoca akhisara alev aldırdı artık onlarda rakibimiz Ömer Hocada Karagümrüğü erzurum ve ads puan kaybederken bu takımlar rakibimiz olucak hatayında ümraniye ve giresun maçlarında puan kaybetceğini düşünüyorum

  31
 3. Yılmaz hocaya sağlık durumuz nasıl diye soruyor muhabir Yılmaz hocada mavi eşeklere gönderme yaparak eşek gibiyim diyor :))
  Bravo hocam.

  13
  1
 4. Altay o fiksturle ve beleş golleiyle ilk 6 dan ilk dusecek takim. Erzurumun ilk 2 de olma imkanida 0 ilk 2 de cikma ihtimalimi cok yuksek son mac hatayla sampionluk mavo olur

  1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

   Değer’İi TEXSAS Kardeş,Ben AItay’Iıyım eğri oturup doğru konuşacağım,Hatayspor maç’ında Hâkem’in AItay Iehine verdiği penaltı karârı yaInış’tı,Çünki Hatayspor’Iu oyuncu râkip’ten önce top’a dokunup dışarı attıktan sonra AItay’Iı futboI’cu ile temas oluyor,Bana göre penaItı değiI di,Maç’ın kırılma noktası burası’ydı diye biIirim,Hatayspor bu karar veriImese’ydi maç’ı en azından kaybetmedi diye düşünüyorum.Ben AItay’Iıyım ama adâIet’ten de yanayım,Derhâl VAR sisteminin aIt IigIer’e de getirilmesi gerekiyor.

 5. akhisarla erzurum berabere kalırsa bizim için çok iyi olucak yoksa akhisar da ilk 2 için umutlandı bizim artık hiç kaybetmememiz lazım umarım kayıpsız devam ederiz…

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu