Vura’da gelişme yok!

Bulgaristan'ın Ludogorets takımında oynayan Vura'da da bir ilerleme söz konusu değil.

Vura‘nın bonservisine 2,5 milyon Euro isteyen Bulgar kulübüne 1,5 milyon Euro öneren Bursaspor‘a yanıt gelmedi. Yeşil Beyazlılar’ın kalan 3 gün içinde atacağı adım merakla bekleniyor.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @KAYA63 yorumuna yanıt olarak

   2 milyona verir, çünkü sezon sonu sözleşmesi bitiyor , biz bu adamı alalım seneye veya 2 sene sonra en az 5’e satarız, çok iyi yatırım olur.

   1. @Ercan yorumuna yanıt olarak

    Neden hep alıp satma kafasindayiz ben bunu anlamıyorum bak istanbul takımlarına yildizlarini kolay kolay satiyormu. Biz daha almadan şimdi alsak iki sene sonra off seneye falan ne paraya satarız diyoruz. Bakambulu Fernandaolu Volkan senli Belluschili kadroyu oyuncuların maaşlarına gözü kapalı iki katı zam yapıp elimizde tutsaydik zaten o zamların parasını yarım sezonda çıkarirdik ek olarak o kadro bozulmasaydi yapılacak sağlam bir defans takviyesi ile ikinci şampiyonluğu getirirdi. O yüzden şu alalım da satarız kafasıni bı bırakalım Allah aşkına ya elimizde dursun bı aldığımız adam her sene kadro değişiyor sil baştan

 1. Başkan : vurayi boş verin ben size messiyi alacam teklifimizi yaptik 48 yıl taksitle almayı düşünüyoruz oda olmas sa volkiyi alcaz ama messi %1 ihtimalle bitti

  4
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu