Vragoviç ve Mert öğrencilerle buluştu

Panelin başında öğrenciler, elleriyle yaptıkları kağıttan yeşil-beyaz atkıları sporculara takdim ettiler. Miniklerin sorularına içtenlikle cevap veren sporcular, basketbolculuk yaşamları hakkında bilgileri paylaştılar.

KARLO: “ÖĞRETMEN OLMAK İSTERDİM”

Bursaspor’da olduğu için mutlu olduğunu dile getiren Karlo Vragoviç, “ On bir yaşından beri basketbolun içerisindeyim. Hep basketbolcu olma hayalim vardı. İdolüm yıllar önce trafik kazasında aramızdan ayrılan basketbolcu Drazen Petroviç. Hırvatistan, İtalya ve Makedonya’da basketbol oynadım. Eğer basketbolcu olmasaydım öğretmen olmak isterdim. Çünkü çocukları çok seviyorum.  Bursa kenti çok güzel bir yer. İnsanlar çok sıcakkanlı. Burada olduğum için çok mutluyum. En sevdiğim yemekler köfte ve İskender kebap” dedi.

MERT: “ BASKETBOLCU OLMASAYDIM KALECİ OLURDUM”

Genç oyuncu Mert Celep ise öğrencilerin sorduğu soruları şu şekilde yanıtladı. “ 10 yaşından bu yana basketbolun içerisindeyim. İzmir’de Pınar Karşıyaka altyapısında basketbola başladım. Basketbolcu olamasaydım sanırım futbol oynar kaleci olurdum.  Sporculuk yaşamı ile eğitimin bir arada gitmesi zor oluyor ama bunu başaran insanlar da var. Sizler de sporla mutlaka ilgilenin

Panelin ardından sporcular minik öğrencilerin imza alma yarışında oldukça zor anlar yaşadılar. Sporcular tek tek kendilerine uzatılan kağıtları imzalayarak öğrencileri Bursaspor Durmazlar’ın maçlarına davet ettiler. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu