Vragovic: ”Bu fotoğrafı ömrüm boyunca unutmayacağım”

Nihayet Bursaspor’un maçına gidebildiğini belirten Karlo, ” Sonunda Bursaspor’un maçına gidebilme şansım oldu. Maçlarımız çakıştığı için bir türlü gitme şansım olmuyordu. Dün izin günüm olduğu için Bursaspor’u desteklemeye Timsah Arena‘ya gidebildim.”, dedi. 

Neden VIP değil de Teksas Tribünü‘nü seçtiğin sorusuna ise,”Oyuncuların bu tribünü seçtiğini biliyorum. Ama orası bana göre bir yer değil. Ben oranın adamı olamadım. Benim tribünde yer alan Bursasporlu taraftarlardan hiçbir farkım yok. Boş zamanlarımda maçlara gitmeyi ve taraftarla birlikte olmayı çok seviyorum. Daha önce de dediğim gibi, spor taraftarlar için güzel. Ben stadyuma gittiğimde atmosferi hissetmek isterim. Dün akşamda o oldu. Tek kelimeyle muazzam bir akşamdı.”, diyerek düşüncelerini ifade etti.

Amigo’nun yanına çağırdığını belirten Karlo Vragovic, ” Tribüne geldiğimde, tüm taraftarlar beni tanıdı ve benimle fotoğraf çektirmek istedi. Bir ara amigo beni yanına çağırdı, tüm tribün isteyince kıramadım. Taraftarımızın önüde olduğum o anı ömrüm boyunca unutamayacağım. Muhteşem bir andı.”, dedi.

Eren Akdoğan / Bursasporluyuz.org 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu