Volkan Şen’e A milli yolu

Futbol Direktörü Fatih Terim’in salı günkü Brezilya ve kritik Kazakistan maçları aday kadrosuna yıldız oyuncuyu çağırmayı düşündüğü öğrenildi. Spor Toto Süper Lig’e 9.hafta maçlarının ardından bir hafta milli maç arası verilecek. A Milli takım, salı günü Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda Brezilya ile özel maçta, pazar günü ise 2016 AVrupa Elemeleri 4.maçında ise Kazakistan ile TT Arena’da karşı karşıya gelecek. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in bu karşılaşmalar öncesi aday kadroyu bugün açıklaması bekleniyor.

 

SERDAR VE ŞENER’DE LİSTEDE

 

Terim’in Bursaspor’dan Ozan Tufan ile birlikte bir ismi daha kadroya almayı düşündüğü öğrenildi. Yeşil beyazlı takımın yıldız isimlerinden Volkan Şen’in Terim’in takibinde olduğu ve bu maçlarda kendisine şans vermek istediği bildirildi. Yeşil beyazlı takımdan Serdar Aziz ve Şener Özbayraklı’nın da milli takımın geniş kadro listesinde bulunduğu ve bu iki isimle ilgili de karar verme aşamasında olduğu öğrenildi.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu