Volkan Şen mi geliyor?

Mesut Mestan’ın Volkan Şen ile ilgili bir girişimde bulunacağı belirtiliyor.

Mestan’ın önceki gün Divan Kurulunu ziyaretinde ‘Kapımız herkese açık’ ifadesiyle Volkan Şen’i kastettiği ve deneyimli kanat oyuncusuyla ilgili de önümüzdeki günlerde gelişmeler yaşanabileceği ifade edildi.

67 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Artık süperligin gözde Anadolu takımı değiliz hatta şu borçla ptt de bile favori değiliz kalkıp kimseye bok atmayın gelecek adamlarında hevesini kırmayın maaşlarını alamayacaklarını bilerek gelecekler. Karşılıklı menfaat uyduğu sürece herkes gelebilir.

  274
  19
  1. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Buyursunlar gelsinler hem şamil hem volkan hemde Sercan gelsin ben şunu daha iyi anladım bize bizden başkasından fayda yok ,ne oldu sanki çok beklenti içinde olduğumuz onca kiralıklar ne yaptı , ne verdi BURSA SPORUMUMA ne katkı koydular ,Lima ne yaptı Tunay ne yaptı ne faydası oldu , ne kadar kızsak bile , bu kardeşlerimiz ismini söylediğimiz topçulardan kat ,kat daha faydalı olacaktır bundan hiçbir şüphem yok , zaman geçmiş zaman değil heleki hesaplaşma zamanı hiç değil zaman kurtuluş zamanı destek zamanı atma tutma ,zamanı hiç değil ,birlik zamanı ,hepimiz destek olmamız lazım ( kombinelerimizi alalım ) kulübümüze destek olma zamanı

  2. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Volkan Şen ve adı geçen isimlerin hepsi geldi.Olay medya hepsini getirdi.Milletin gazının inmesini bekliyorlar.Birkac güne aciklarlar.Omurgasızlar sürüsü… İnsallah bölgesel amatöre kadar düşeceğiz bu omurgasızlar sürüsüyle

   22
   145
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    SEN NE AYAKSIN BE KARDEŞİM. AĞZINDAN SALYALAR AKITARAK HER YORUMUNDA MİLLETE HAKARETLER EDIYOSUN. AMA ÇOK İYİ BİR PROVAKTOR OLDUĞUNU KABUL EDİYİYİM. GREEN MAN – NERD HERD – ŞİMDİ DE RASPUTİN HEPSİ DE AYNI FABRİKANIN İMALATI TV GIBISINİZ. NE DERSİN ?
    ŞİMDİ ONA BUNA BOK ATMAKTAN, MİLLETE HAKARET ETMEKTEN VAZGEÇ. VARSA BİR ÖNERİN ONLARI SÖYLE. ONU, BUNU,ŞUNU İSTEMEM. SENİ NASIL MEMNUN EDICEK BU ADAMLAR.
    HA BU ARADA OMURGASIZLAR DİYE HAKARET ETTIGIN O TARAFTAR VAR YA NEYSE ARDINI GETİRMİYCEM.
    YALNIZ ŞUNU BİL ” BİLİYORSAN KONUŞ FAYDALANSİNLAR, BILMIYORSAN SUS ADAM SANSINLAR ”
    Kal saglicakla

    22
    2
   2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Lan Rasputin Çarlık Rusya’yı karistirdigin yetmedi de mezarından hortlayip Bursasporumuzu mu karıştırmaya çalışıyorsun ?? Biz seneye yine Süper Lig deyiz amatör falan değil ok ?? Sen de hortladigin mezarına geri dön hadi defol !!

    22
    4
   3. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Sen yorum yapmasan daha iyi olur, hep aynı şeyler, volkan devre arası gelseydi ilk ondaydık, bizde kızgınız ama volkan şenli Bursaspor herzaman iyi olmuştur

    24
    3
  3. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Bu saatten sonra sadece olumlu yapici ve iyimser dusunmek lazim ve oyle hareket etmek lazim bu takim bizim her zaman arkasindayiz rengine sevdaliyiz tepedeki agalar bizi ilgilendirmez !!

   23
   4
  4. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Volkana don diyen karaktersizdir, ana avrat kufret, sahaya gir, bursaya adimini atma de .dustukten sonra “bursa cocugu volkan gel“, adam degilsiniz.

   Isterseniz 2.lige dusun ama karakteriniz hep sampiyonlar ligi kalsin!!!

   23
   69
   1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

    biz hep başkanlardan sonra bu yüzden düştük yok o gelmesin karaktersiz o istanbul takımından geliyo bakın gördük yusuf messi yi arkadaşlar bali şimdi yapmayın bizim yapmamız gereken şey kenetleşmek bursasporumuzu tekrar çıkarmak

   2. @Fatih yorumuna yanıt olarak

    Sen kimsin destek verenlere hakaret ediyon, hiçbir zaman sövmedim hep gelmesini istedim, yorumunu yap, karşıyım de yürü git, yok gelsin diyenler şöyleymiş falan, terbiyesizliğin lüzumu yok.

    14
    1
  5. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Su adam gecen sene gelseydi superligde en az 4 puan daha fazla puan toplayip ligde kalmistik. ama bizim fakir ama gururlu taraftarimiz her zamanki gibi Duygusalliga kapildi….. Bknz Sekil A1 ikinci ligdeyiz…

   24
   1
  6. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Volkan şen gelsin diyenlere soruyorum: Dün sizi 3 kuruş için satan ,en önemli maça ben bu takımın formasını bir daha giymem diyip maça çıkmayıp kaçıp İstanbul’a giden, 1 yıldır ayağına top bile değmemiş birinin neyine güvenerek gelmesini istiyorsunuz!? Anlamıyor musunuz? İlk fırsatta yine satacak!? Velev ki sizin dediğiniz gibi geldi devre arasına kadar da iyi maç çıkardı,hemen birileri akbaba gibi üstüne üşüşünce sizi yeniden satmayacak mi sanıyorsunuz o karakter fakirinin! Begenmeme luksumuzun olmadığı adamin ayağına bir sezondur top degmiyor top! Bu kadar verimli bir oyuncu olsa en kotu 2. Ligde kendine takım bulurdu! Anlamıyor musunuz !? Volkan şen tamamen menajer pazarlaması! Geldiğinde eski volkan seni izletebilmesi için(ki artık hiçbir şekilde o oyunu oynayabilecegine ihtimal vermiyorum ama sizin gibi polyanna ve omurgasız olduğumu varsayalım) en az bir sezon geçmesi gerek! Ve volkan sen artık 20 li yaşlarında değil! Hatta bırakın 20 li yaşlarını 20 li yaşlarının sonunda bile değil! 31 yaşında bu adam! bir sakatlansa Sercan in son geldiğinde yaptığı gibi Yata Yata milyonları indirecek cebine haftalarca! Anlayın şunu! Duygusal olmayın! Volkan şen ve sercan’ı getirmek bu takıma en büyük ihanettir! Lütfen akil davranım! Duygularınıza yenik düşmeyin! Lütfen!

   24
   59
   1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

    Emre belezeglu 38 yaşında halen oynuyor ve bu sene FB transfer oluyor sen ne konuşuyorsun sanki volkanla berabermiydin ayağına top değmedi diyorsun boş yapıyorsun kendini haklı çıkarmak için uğraşma sana kim akıl veriyorsa git ona anlat bu masaları ben inanıyorum bu çocuğa

  7. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Bırakın kardeşim menfaati cıkarcılığı volkan dedınız adam sattı gıttı takımı 2 kere hala volkan bırde dıyorlar klube para kazandır dı kazandırcak tabi adam yapan klüb bursaspor her seyın bedeli var kımsenınde Kubilay ı Ertuğrul u övdugu yok düştüysek de ölmedik karakterlı oyuncular olmadıgı için bu hallerdeyiz istediğiniz kadar volkan dıyın benım gozunde klübü takımı kım sattıysa hain dir

   24
   107
   1. @Engo yorumuna yanıt olarak

    Aynen katılıyorum, Koskoca çınar Bursasporumun bu hale gelmesinde Ali Ay kadar, Volkanların, Serdarların katkısı hiç de az değil. Madem ki ayağa kalkacağız diyoruz günü değil geleceği kurtaralım. Sıfırdan başlayalım yok olamayacaksa işi uzatmanın alemi yok.

    5
    9
   2. @Engo yorumuna yanıt olarak

    ozaman enes ünalda hain zeki çelikte hain , ulan size kalsa bursaspordan giden herkes hain , sizin gözünüzde , yatacak yerınız yok sızın , soveceksenız klübe ihtihar çeken ertuğrul ersoya sövün , mac günü kaçan kupa finalinde serdar azize sayın sövün , volkan gittiginden beri yeri dolmadı

    1. @asa yorumuna yanıt olarak

     Kardeş bu mantıkla böyleyiz asıl klğbe kım zarar verdıyse haindir formayı kım sattıysa hain buna başkan da takımı satan oyuncularda ıkı kelimeyi bır araya getırım konusamayan ama maçlarda salya saça saça kufreden rakıbe hatta kendi oyuncuna yabancı madde atan klubun para cezası aldıran taraftarda haindir

   3. @Engo yorumuna yanıt olarak

    Kulübü satan lar 1060 oy verenler kardeşim topçular değil. Topçu işine bakar bunu ogrenemediniz hala bu bir iş olarak bak sen de sen hayatında hep aynı işyerinde çalıştın. Kim fazla para veririse orda çalışırsın bu adam her seferinde para kazandırdı kulübe bunu da unutma lütfen..

    27
    4
   4. @Engo yorumuna yanıt olarak

    Şimdi bu takıma en büyük kötülüğü kim yapmıştır
    A) volkan Şen
    B) Ali Ay
    C) Çorbacı taraftarlar & 1060 kişi
    D) Tutturmuşsunuz bir bataja bataja diyen eski yönetimler

    Bence bunların içinde en masum olan kişi volkan şen’dir.

    43
    8
  8. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Çok güzel yorum, bu saatten sonra gelmek isteyenler durumunuzu bilenler.
   Tekrardan süper lige çıkma savaşı için gelecektir.
   Ve Bursamızın yeniden istikrarlı takımı olması için mücadele vericeklerdir.

   25
  9. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Ali Ay,ın gitmesi kesinleşince hava bir anda nasıl değişti.takımdan ayrılmak isteme ve icra haberleri yerine,olumlu gelişmeler yaşanmaya başladı.göreceksiniz bak,bu Mesut Mestan Batallayı,da ikna edip geri getirecek.

   25
   10
   1. @Green16 yorumuna yanıt olarak

    Takmışsınız Kubilay ,Ertuğrul,Aytaç ve Yusuf’a , bence yabancı futbolcu tercihi konusunda bu sezon fiyasko yaşanmıştır.Takım mühendisliği konusunda yönetim ve teknik kadro sınıfta kalmıştır.Trabzonspor haricinde tüm takımlar yabancı futbolcularının performanları ile başarılı olmuşlardır.Bizim takımın yerli futbolcularının hiç biri assolist değildir ,solist altı ve üvertürdür.Siz assolistlerinizi doğru seçmezseniz iş yapamazsınız.Yerli futbolculardan kat ve kat fazla para alan Savıet ,Sakho ,Badji,Lima takıma ne kadar katkı verdiler ?

    8
    3
   2. @Green16 yorumuna yanıt olarak

    Kacsa ne olacak ki? Sizin gibi 3.5 seneye (ac kalinca agzina Bursaspor lafini alinca) takima geri alalim deriz. Ove ove bitiremeyiz. Ogrendik sayilir biz de bu numaraları.

    10
    11
    1. @Greenwhite yorumuna yanıt olarak

     Yukarıda ismi geçenleri volkanla sercanla bir tutuyorsun renkdaş volkanın sercanın bazı hareketlerini ben de tasvip etmedim zamanında ama bu kulübe kattıkları başarı para vs.ortada yusufla ertuğrulla falan mukayese edilemez aynı kefeye hiç konamaz

     13
     4
 2. Tabiki gelicek . Fenere para için gitmiş olabilir ama gittiğinden daha çok para kazandırdı(2.5 milyon euro ve kazanılan maçlar ) çok yetenekli bir oyuncu duygusal davranıcaksanız seneye messi yusuf sol kanatta bekliyor ?

  48
  10
  1. @ugurdikerix yorumuna yanıt olarak

   Bu karakter yoksunu oynayacagina koyun altyapidan gençlerr oynasin. Hala Volkan diyor haberler saka gibi. Değil 1.lig amatörde olsak yine de bunun kapidan iceri adim atmamasi gerekir.

   11
   44
    1. @Mert yorumuna yanıt olarak

     Galatasaray maçında sahaya cıkmadı fınal maçında 2.kez geldi parlattık gene sattı gıttı kardeş daha sayalım mı ılk soledıgım sey bile yeter o adamın gelmemesine

     2
     3
    1. @Naif yorumuna yanıt olarak

     Özellikle ligin ikinci yarısı,her fırsatta oynatılan ,Tunay,Lima,Sakho,Saivet, Barış gibi isimlere verilen şans hangi genç oyuncuya verildi ki,sen neyi gördün? Ayrıca her fırsatta vurup kırdığın,her olumsuzlukta günah keçisi ilan ettiğin, desteğini ve sevgini esirgediğin gençlere ne verdin ki ne bekliyorsun? İddia ediyorum biz inadına Texsas dediğimiz kadar, inadına Gençlik deseydik bu hallerde olmazdık.

     4
     2
   1. @Brs yorumuna yanıt olarak

    Yaa bir gidin be.bu takım sizin gibiler yüzünden düştü.zamanında,volkan bonservissiz gelecekti.sizin gibiler tepki gösterince iş bilmez Ali Ay gitti.Volkan yerine,Yusuf,u aldı.

    13
    4
 3. Gelmesin deme lüksümüz yok. Zarari olmaz faydasi olur . Gel kardeşim kendini affettirme bursasporu vefa borcunu odeme zamani .

  30
  8
 4. Hiç düşünmeden gelsin.İlk ayrılışındaki hatalar kabul ama ikinci gidişinde Recep bölükbaşı denen zat cebine para indirmek için bütün takımı sattı devre arasına gelseydi en kötü ihtimalle Göztepe maçını nabar neder kazandırırdı

  29
  7
  1. @Texas yorumuna yanıt olarak

   Volkan Şen, içerideki Akhisar ve Göztepe maçlarını tek başına 3 puan alırdı. Gerçekler… Yusuf’un, Kembo’nun, Lato’nun, Lima’nın katkısından 10 misli alınırdı.

   14
   3
 5. Sercani beğenmiyonuz ama adam her sezon stancu+sakho+umit nayir+kubilay’ın toplam gol ve asistlerinden fazlasini yapardi.milyonlarca lira kazandirdi kulübe… bizim ukala taraftarimiz sercanı hain ilan etti,sakhoyu kahraman ilan etti.. çok biliyoz futbolu çoookkkk

  16
  3
 6. bursalı sözde iş adamlarının yapamadığını,Bursanın evlatları yapacak.Takımı süper lige taşıyacaktır.Kapının herkese açık tutulması,Seyircininde bu oyuncuları yuhalamaması gerekiyor.haydi bursa şimdi destek zamanı.

  10
  2
 7. Volkan, Sercan ve Şamil gelmeli…
  Okan
  Barış Şamil Ertuğrul Umut
  Volkan Badji Aytaç Sercan
  Furkan Umut N.

  Umut Nayır ptt de oynar

  5
  13
 8. önceki sezon volkana dibine kadar küfredenler,bu gün volkanı istemeyenleri acımasızca eleştiriyorlar.bi tutarlı olun be arkadaş,herkezin bela okuduğu o günlerde ben volkanın haklı olduğunu savunuyordum,ama sonraki demeçleri kendisine hiç yakışmadı ve bursasporla bağlarını koparttı şimdi ise baş tacı olan arkadaş favori topçu oldu bizim gibi taraftarlar tu kaka,alın volkanınızı tepe tepe kullanın dicem ama gelmez.

 9. volkan şen sakın bursaspora gelmesin mümkünse stadın yanından geçmesin ve bursa da sokaklarda gezmesin sahtekarlarla işimiz olmaz en formda zamanında kaprisleri yzyünden Bursaspor neler kaybetti herkes biliyor

  4
  17
 10. DEVRE ARASI
  ALİ AY BURALARDAN YAZAN
  GURUH UN SÖZÜNÜ DİNLEMEYİP
  VOLKAN SENİ ALSAYDI
  ŞİMDİ SÜPER LIGDEYDIK
  BURALARDA YAZANLARİN YÜZDE 80 İNE YAKINININ ASLINDA BURSASPORUN GERÇEKLERINDEN BİHABER
  OLDUKLARININ
  SADECE KENDİLERİNİ
  KLAVYE BASINDA TATMİN ETMEKTEN BAŞKA BİR İŞE
  YARAMADIĞINI ANLASİLAMAMASI ÇOK GARIP

 11. bazı arkadaşlar takımın sahibi gibi konuşuyor bekara karı boşamak kolay derlerya. Boş boş konuşuyolar volkanın neden bu olaylara karıştığını ne kadar biliyoruz haklımı haksızmı olduğunu ne kadarını biliyoruz. bende bilmiyorum ama zan üzerine konuşmaktansa takıma kazandırdığı parayı biliyorum tekrar gelmek istemesi tabiri caisse takımın ayağa kalkmasını sağlamak için varım demesi yeter

 12. Fakir gururundan fakir ,Bursaspor sözde gururlu bence kindar ve aklını kullanamayan ergen zekasına sahip taraftarı yüzünden batık.Bırakın tutmayın bu takımı.Bu takımı bırakmak içinde bahane aramayın.Gidin İstanbul takımlarını tutun.Şu gelmesin bu gelmesin diyenlere sözüm anlamazlar şimdi.

 13. enes ünal da gelmeli bence iş yapar..kimse gelmez arkadaş ismi bile duyulmamış topçularla devam ederiz,bu yapılan mest cugu bursaspora montaj piarıdır,merak etmeyin gaza gelenler üç ay sonra yönetim istifa demeye baslarlar.

  1
  5
 14. Sözleşmesine para alamazsa final maçına çıkmama maddesini eklemeyi unutmayın. Erkan sağlık sen Bursaspor Galatasaray kupa finalini ne çabuk unuttun.

  1
  3
 15. Sevgili Bursasporlular son 3 yönetim Bursaspor u bitirme düzeyine oplanlı programlı getirmiş oldu buna o meşhur kent dinamiklerinden tutun da taraftar gruplari,bazı tirbüncüler de o oyunda rol aldı kimi zaman figüran oldular kimi zaman da el lele verip Bursaspor u uçuruma ittiler tabiki bir de bu işlerin perde arkası var bazıları gücün kendilerinde olmasını istiyor ve ne ensturaman var ise kullanıyor bakın sadece o da değil sorun şehrin heryerinde herkesim birbirini suçluyor taraftar mı yani gerçek sevdalılar mı onlarda suçlu kaç maç kaç para ceza aldık kaç maç kaç bin kişi ile oynadık kaç bin forma satıldı şeklinde uzayıp gider
  ÇÖZÜM: KONGRE GÜNÜ GERÇEKTEN BURSASPOR SEVDALISI İSEN FORMANI GİY MAÇA GELİR GİBİ KONGRE NİN YAPILACAĞI YERE sadece BURSASPOR İÇİN üzerinde ki tüm kimlik ve sıfat ,düşünceleri bırakıp
  kimse yi eleştirmek yada kimseyi desteklemek için değil sadece Bursaspor un gücünü göstermek için gel bu işi ne siyasetçi ne tirbüncü ne işadamı yapamaz herkes sen ben biz olur isek olur ama öyle 1000-10000 ler değil maça gelir gibi gel işde bunu yapatığımız an etkrar yükselişe geçtiğimiz andır kongre gününe kadar herkesim eş dost arkadaşını bu şekilde yapalım duyuralım bakın orada onu bunu eleştirmek değil sadece BURSASPOR SEN ÇOK YAŞA CANIM FEDA OLSUN SANA o kadar

 16. Ben dün Faty ile konuştum gel Bursaspora dedim. “Bana ihtiyaç duyulursa seve seve gelirim. Bursa benim şehirim Bursaspor benim kulübüm.” Bu şekilde yanıt verdi.

  13

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu