Volkan Şen defteri kapanmadı!

Başakşehir maçının olduğu gün Volkan Şen ismi yeniden alevlenir gibi oldu…

Oyuncunun menajeri ve yönetim arasında geçen diyaloğun bir kısmını aktarmıştım…

Bursaspor yönetimi, Volkan defterini de o gün kapattı.

Kapattı derken, şöyle; Bursaspor artık Volkan’ın kapısını çalmayacak. Eğer, Volkan Şen, 1.2 milyon Euro artı 10 bin Euro maç başı teklifini kabul edip Bursaspor’un kapısını çalarsa görüşme ihtimalleri var. Onun dışında olmayacak… 

Aslıda bıçak sırtı bir konu bu…

Volkan ne düşünür bilemem ama, Bursa’ya gelip boş mukaveleye imza atsa, ardından camianın gönlünü alacak birkaç cümle kullansa, son olarak da oynadığı ilk maçı kazandıracak hamleler yapsa, geçmişi unutturur mu? Ne dersiniz?

 

 

 

 

 

 

Yoluyla
Orhan Güney

44 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Güzel taktik. Bir iki güne de yazacaklarınız belli. Volkan Şen Bursaspor’da oynamak için fedakarlık yaptı, kendini affettirmek istiyor vs. Yazıklar olsun. Yüz karası bir yönetim var şu an Bursasporun başında.

  102
  17
  1. @Eozo yorumuna yanıt olarak

   Yazıklar olsun.Boyle yönetim olmaz olsun.Anlasildi bunlar ***** fakiri ***** bu takıma getirecekler.Anca yine söylüyorum.Kombinemi maraton alttan aldim.Her iç saha maçında tepkimi koyacağım.Ben volkan şen hayranları gibi midesiz gurursuz değilim.Koca dünyada bir volkan şen kaldı anasını satayım.Ali ay Allah seni ıslah eylesin.

   27
   22
   1. @Kazoo Kid yorumuna yanıt olarak

    volkan şen’i istemeyebilirsin, ben de istemiyorum. hakaret de edebilirsin, avukatı değilim ben karışamam. ama çingene kelimesini hakaret olarak kullanmaya çalışman çok ayıp. bu ülkede yüzbinlerce roman yaşıyor. onlara hakaret edemezsin.

    55
    9
 2. Canı cehenneme lan gelmesin ….!! Koca kulüp bi volkana mı kaldı …Lafa gelince kulüpden büyük kimse değildir…Sanki Ronaldo yu transfer ediyoruzda nazıyla oynayalım… Adam gelmek istese bu saate kadar çokdan gelirdi…Bu saatten sonra gelirsede bilinki kulüp bulamadı denize düşen yılana sarılır misali Bursa ya geldi olur….

  Hangi giden topçu dönüşünde kulüne faydalı olmus…Hep bir gaza gelme durumları …Akıl var mantık var bu adam bu saatten sonra Bursa ya hiçbişi veremez…

  21
  6
 3. Yeter artık olay medya ve en başta orhan güney. volkan konusunda sorun para değil. Bu kulübün değerleri var. Böyle kötü karakterli insanları bu takımda istemiyoruz. Başkanın en büyük problemi bu adamlarla bu konuları görüşmesi. Onu yanlış yönlendirmeye çalışıyorlar. Piyasası kalmamış bir volkan’ı taraftarın tüm itirazlarına rağmen geri getirmeye çalışıyorlar. Muhtemelen nemalanma da söz konusu

  13
    1. @Aliihsan yorumuna yanıt olarak

     Eh be arkadaşım koca sitenin kaynağının göstermek bana mı kaldı?
     haberin altında yazıyor işte ADMİN KOCAMAN YAZ ŞU KAYNAKLARI ADAM GÖRMÜYOR Via Orhan Güney YAZIYOR İŞTE!

 4. Sercan gelirken de karşı çıktık tıpkı böyle volkan aşıkları gibi iş yapar seco meco dediler sanki babalarının oğlu evlatlık gibi besliyoruz hala hainleri

  6
  2
 5. volkanı hala bu takıma kim kazandırmak istiyorsa ya rüşvetçidir yada volkan gibi hayin,yeter be volkan diye biri yok ,volkan diye biri futbolu bıraktı varsay,ne bitmezmiş bu ülkenin hayin sevgisi arkadaş

  5
  2
 6. bu zamana kadar hep bursaspor’dan ayrılmış futbolcuya düşman olan, kin besleyen bursaspor taraftarlarına sinir olmuşumdur. ‘kimse bursaspordan büyük değil’ diyede bir laf öğrenmişler onu söyleyip duruyorlardı genelde. o kafa yüzünden şampiyonluk yaşadığımız seneden sonra devamlı yukarı çıkacağımıza aşağı indik.
  AMA BU ADAM GELMESİN. GİTSİN BAŞKA TAKIMLARDA OYNASIN. bu sene bu gelir. ondan sonraki senede fb den kovulmaya hazırlanan ‘odasına akrep giren çocuğu’ getirir. yemin ediyorum bu takım benim için biter. normalde zaten bu volkanın gelme ihtimalini bile konuşacak bir taraftar değiliz biz ama transferler o kadar gecikti ki bir kısmımız kim olursa olsun gelsin. yeter ki gelsin kafasında.

  5
  1
  1. @sam yorumuna yanıt olarak

   Ne yazık ki oyleler kardeşim.Dunyada kanat kalmamiscasina volkanı geri isteyerek biten Bursaspor marka değerini yerin altına gömmeye kararlilar!

   3
   1
 7. Ne volkanmış be seversin sevmezsin bir adamın (sporcunun) geçmişine bakılırken sadece kötü tarafına bakılmaz Bu çocuk aldığı her parayı hakketti üstüne düşeni yaptı bire geldiyse 3 e gitti para kazandır Alt yapıda adam gibi oynadı kaçmadı sırasını bekledi çıktı A takıma orda da oynadı Şimdi siz BURSASPORDAN para alıp oynamayan alt yapıdan kaçan adamlarla uğraşmayı bıraktınız kafayı volkana mı taktınız Bur da atıp tutan bir kişi volkan kadar Bursaspora yararı yoktur bu ne kin kardeşim AYIP

  5
  5
 8. Kulüp menfaati önce gelir Sercan da gitti gitti geldi ne oldu yatarak Bursaspor un üstünden para kazanıyor kimse gıkını çıkartmıyor volkan en azından aldığı paranın hakkını vererek oynuyor Bursalı serdar dedik kaptan dedik ne oldu gs kaçmadımı profesyonel likte olur böyle şeyler fazla takılmamak lazım.

  4
  9
  1. @Owl yorumuna yanıt olarak

   Kardeş senin gibi anlayamayanlar için tekrar yazalım.Biz adamın İstanbul takımlarına gitmesine kızmıyoruz.Giderken yetiştiği camiaya ve onu düştüğü çukurdan tekrar çıkaran camiaya bir teşekkür dahi etmeyisine kiziyoruz.Para kazandırdı diyenler için de dün bir arkadaşın dediği gibi.Bu adam bu takıma geri dönerken bedavaya mi döndü!?

   4
   4
   1. @Kazoo Kid yorumuna yanıt olarak

    Çok önemli değil kardeş nüfusuna almıyorsun 2 sene daha top oynayacak adam başkanında transfer yapacağı yok denizi izleyeceğime volkanı izlerim daha iyi bu. Bu deniz yüzünden küme düşücektik bu taraftar bunları nasıl unuttu takıma hainlik yaptı pozisyon yokken kırmızı gördük alacağımız maçı belki de verdik şimdi düşseydik ne olacaktı adam hala 11 oynuyor bu takımda

    5
    4
 9. Adam gibi scoutun yoksa,Hocan adam bulamiyacak durumda,portfoyu yoksa,mecbursun,eskilere,bildigin adamlara,gunlerdir Volkanin isminin gecmesi,aslinda scout ekibinin can cekismesi anlamina gelir !!! Cunku baska adam bulamiyorlar !!!

 10. Böyle Rezil Bi Yönetime Katlanıyorsunuzda (Kümeye Düşüyorduk) Sana Direk Katkı verecek Adama Katlanamıyorsunuz Ben Bu saatten Sonra Takıma katkı verecek Topçuya bakarım Adama İsme Değil !!!!

  4
  4
 11. Ya gerçekten buna 1,2 milyon euro teklif edildi mi aklım almıyor. Arkadaşlar ben mi delirdim yoksa bi parayi normal karşılayacak biri var mı? Volkan Şen demiyorum kasıtlı olarak bu diyorum. 1200 buna vereceğine Samuel transferini yaparız.

 12. geçmiş unutulmaz deriz . yani taraftarın gönlünü almak bu kadar kolay. sen yap yapacağını sonra boşta kalınca geri gel. ben artık istemiyorum. iyi günleri hatıralarımızda kalsın. ama bursa spor zorda kalınınca dönülecek bir takım değil. yoluna yeni bir takımda devam etmesi herkes için en hayırlı olanı.

  3
  1
 13. Bu kulüp bu zihniyetle vallahi billahi düşmeyi hakediyor hainlerı savunan da en az onlar kadar hainlik ediyor.Madem taraftarın nabzını yoklayacaksin son hafta Trabzona gelenlerden başlatın.

  3
  1
 14. Gelsin ama kendini Evliya Çelebi sanmasın. Sandığı an bu taraftar kariyerini bitirir. Ayrıca bu haberde kasıt arıyorum, Volkan para mı veriyor şişede böyle haberler yazıyorsunuz? Önce 2,5m Euro, sonra 1,5m Euro maç başı 10 bin istedi, biz 1,2m ve maç başı 10 bin verdik kabul etmedi. Kulübü yenilen pehlivana çevirmeyin, Bursaspor kapısını çalmaz, çok isteyen bu kapıyı çalar. Herkes bu kapıyı bir gün çalabilir yeterki kapının önünde olsun. Tekrar belirtmek isterim bu adam karakter yoksunu, yönetemeyeceksiniz takıma yararından çok zararı olur. Le Guen yönetir ama bizim yöneticilerin işine karışmaması ve bu adamı el üstünde tutmaması lazım.

 15. şekilde! görüldüğü gibi, başkan vazgeçtim dese de bu kez medya vazgeçmiyor. ve olayı kaşıyor. taraftar desen yarısı istiyor, yarısı istemiyor. camia olarak bütün enerjimiz tartışmalara gidiyor. aslında bu şehirde başkanlık yapacak donanımlı insanlar var ama, taraftar-medya arasında pin-pon topu misali gidip-gelmek istemiyor. en büyük sorunumuz ”CAMİADAKİ GÖREV KARMAŞASI!” bırakalım herkes kendi işini yapsın. yani, başkan, KULÜBÜ. antrenör, TAKIMINI. taraftar da TRİBÜNLERİ yönetsin… evet başkanımız çok yetersiz. ancak taraftar ve medya baskısı onu çok daha büyük panik ve hatalara sürüklüyor. yapmamız gereken, yoğurdu nasıl yediklerini görmek için başkan, antrenör ve futbolculara en az bir sezon şans ve zaman tanımamak olmalı. futbol da başarısız olanların zaten kalma şansı yok. bu dünyada da böyle, ülkemizde de bursada da… başarı şansının hiç olmadığı bir ikinci unsur da bizde olduğu gibi KAOTİK ORTAM…

 16. bizim taraftarımız profosyenel değil onun içinde bizden bi cacık olmaz ama iyi hıyar olur. bak bjk ye kiralıklarla şampiyon oldu her senede kiralık araba gibi oyuncu değiştiriyorlar al volkanı bakma 2 sene arkana sonra nereye giderse gitsin. adam buradan giderken bedavamı gitti bölükbaşı yüzünden gitti şenol hocada onun yüzünden gitti neyi tartışıyorsunuz

 17. arkadaşlar size bir soru….volkan mı….yönetim mi daha hain….ben yapılan işe bakarım……açık ara yönetim…..volkan gelir takır takır oynar alkışlarım….kötü performansta tepki koyarım….zaten hayat böyle değil mi….sadece kuru sevmekle olmuyor….Bursasporlu başkanları….çorbacı tribüncüleri gördük…..armayı yükseğe taşıyan…..sahada başımızı dik tutacak herkes harbi Bursasporludur….

  1
  1
 18. DENİZ ,SİNAN,KUBİLAY GÖNDERİLMELİ DENİZİN SÖZLEŞMESİ FESH EDİLİP ARKASINA TEKMEYİ VURUP GÖNDERİCEN…… SİNANLA KUBİLAYIDA ALTYAPIYA YOLLAYIN FORVETE DE KWEUKE VEYA RODALLEGA ALINMALI VE ONUN YEDEĞİDE STANCU OLMALI BU İKİSİ BİZE ŞUBATA KADAR YETER….KANATLARA GELELİM ADEGBENRO YU VE HERNANİ ALIRSAK İYİ OLUR VE YUSUF YAZICI , DENİZ TÜRÜÇ , GÜRAY VURAL , YUSUF ERDOĞAN GİBİ YERLİLEREDE YÖNELEBİLİRSİNİZ BAŞKAN……

 19. vokanın aklı başına gemiştir herhalde

  Bursadan başka yerde oynuyamaz devamlı ….
  zaten herzaman buraya yazmıştım …

  arkadaşın biride bura yazmiştı….adamın icinden gecmeye uğraşan adamlar bursamıza lazımd değil..
  Volaknın tam Futboçcu olası icin bir cok eksikleri var !

 20. volkan size dava açarsa şaşırmam kasıtlımı yapıyonuz diye bırakın artık durduk yerde nefreti büyütüyonuz yönetimin volkanı getirmek için salak olması lazım volkan gelirse takım da biter yönetimde.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu