Volkan Şen “Bursaspor benim evim!”

Yeşil beyazlı kulübün eski yöneticilerinden Mesut Mestan‘la birlikte bizi karşısında görünce çok sevinen ve mutluluğunu da sıkı sıkı sarılarak gösteren Volkan’la, Bursaspor’daki günlerini, gelecekteki, planlarını konuştuk…  

BURSA BENİM YUVAM

Yeşil beyazlı kulübü gönlünden çıkarmasının mümkün olmadığını ifade eden ve Bursaspor’daki son gelişmeleri bizden alan yıldız oyuncu, şunları söyledi: ‘Şampiyon olduğumuz dönemi, altyapıda geçirdiğimiz günleri kim unutabilir ki. Ayrıldım, sonra bana yine kucak açtı Bursaspor. Kim ne derse desin orası benim yuvam. Evet şuan Fenerbahçe’nin başarısı için ter döküyorum. Hedeflerim var.

SAYGI DUYUYORUM

İnsanların bizlere tepkileri oldu, saygıyla karşılıyorum. Fakat, ben, Ozan, Enes, Şener hepimiz para kazandırarak gittik. İnanıyorum ki, insanlar kızsa bile biz sahaya çıktığımızda gurur duyuyorlardır. Çünkü, Bursaspor’un yetiştirdiği futbolcularız. Profesyonellik gereği şimdi başka bir yerdeyiz ve işimizin gereğini yapıyoruz… Bir gün mutlaka evimize döneceğiz.

FUTBOLU DÜŞÜNÜYORUM

Bursaspor‘dan ayrılma süreciyle ilgili yorum yapmak istemeyen ve sadece ‘Şartlar öyle gerektirdi’ diyen Volkan Şen, ‘Sadece futbol oynamayı düşünüyorum. Şuan da iyi durumdayım. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Milli Takım’da olmak da keyif verici… Hele hele, Ozan Tufan, Şener, Enes, Harun gibi Bursaspor’da yetişmiş oyuncularla bir arada olmak daha keyifli‘ şeklinde konuştu. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu