Volkan İçin Sıkı Pazarlık..

Bursaspor'da Volkan Şen için hareketli saatler yaşanıyor. Geride bıraktığımız sezon gösterdiği performansla kariyerinin en iyi dönemini geçiren ve A Milli Takıma kadar yükselen yıldız oyuncu için Fenerbahçe, Bursaspor'un kapısını çaldı. 

Bu sezon kadrosunda ciddi anlamda revizyona gitme kararı alan sarı lacivertli ekibin, Volkan için yeşil beyazlılara 3 milyon Euro bonservis ücreti önerdiği öğrenildi. Ancak bu teklif Bursaspor yönetimi tarafından kabul edilmedi.

İZİN ÇIKTI

Sezon içerisinde bazen Başkan Recep Bölükbaşı ile ters düşen Volkan'ın ayrılmayı düşündüğü de gelen haberler arasında. Bursaspor yönetimi ise yıldız krampon için 5 milyon Euro istiyor. 

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın da bu rakamı vermeleri durumunda Volkan'ın gitmesini izin vereceği konuşuluyor. Fenerbahçe'nin takas için de birkaç isimde önerdiği ancak Bursaspor yönetiminin buna kesinlikle karşı çıktığı bildirildi.

 

Olay.com.tr

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu