Volkan: Arkadaşlarımı kutluyorum

Volkan Şen: “ Takım arkadaşlarımı kutluyorum”

Geçtiğimiz hafta ikinci kez baba olan kaptan Volkan Şen maçın ardından yaptığı açıklamada kazanma arzusu ile mücadeleden galibiyetle ayrıldıklarını dile getirdi.

Volkan Şen şu açıklamayı yaptı; “Bugün gerçekten güzel bir mücadele örneği gösterdik. Bu galibiyeti hak ettik.  Takım arkadaşlarımı kutluyorum. 10 kişi kalmamıza rağmen sanki rakip 10 kişiymiş gibiydi. Kazanma arzusu ile oynadık ve kazandık. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Her zaman bu desteği bekliyoruz. İnşallah böyle devam eder.”  

 Ozan Tufan: “ Taraftarımız eksik kaldığımızı hissettirmedi”

Genç orta saha oyuncumuz Ozan Tufan ise maçın ardından yaptığı açıklamada “Taraftarlarımızın vermiş olduğu destek ile sahada eksik kaldığımızı hissetmedik” dedi. Ozan, “Zor bir maçtı. 10 kişi kalınca ipler onların eline geçti. Biz mücadeleyi bırakmadık. Elimizden gelenin en iyisini yaptık. Biz iyi bir takım olduğumuzu kanıtladık. Mutluyuz. Taraftarımızın desteği ile 10 kişi olmamıza rağmen 11 kişi gibiydik. Bu desteği her maç bekliyoruz. Harun ağabey kırmızı kart görünce maçın kötü gideceği hissine kapıldım ama sonrada toparladık. Okan da maşallah çok özgüvenli ve iyi oynadı. Okan’a da çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu