Voleybolculara yemek

Başkanımız Recep Bölükbaşı yemekte teknik heyet ve sporcularımız hitaben yaptığı konuşmada yönetim kurulu olarak sezon sonunda takımdan şampiyonluk beklediklerini ifade etti.

 

Bursaspor’un son dönemde futbol kulübü görünümünden çıkıp, spor kulübü görünümüne kavuşmaya başladığını ifade eden Başkanımız Recep Bölükbaşı, yemekte şu açıklamalarda bulundu;

 

“Öncelikle önümüzdeki haftasonu başlayacak sezonun sizlere ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Pazar günü deplasmanda Ankara Karşıyaka kulübü ile oynayacağınız maç ile sezon başlayacak. Bu sezon takımımıza yeni transferler yaptık. Hocamız da geçen sezonun Avrupa şampiyonu olan hocası. İnşallah sezon boyunca, sakatlık geçirmeden, başarılı ve mutlu oluruz. Bursa, Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi ve Bursaspor Kulübü de en büyük şehir kulübü. Voleybol branşımız rahmetli başkanımız İbrahim Yazıcı zamanında kurulmuştu. O dönemde bende yöneticiydim ve katkılarımız olmuştu. Geçtiğimiz sezon da basketbol branşını kurduk ve iyi ki kurmuşuz. Türkiye’de özellikle İstanbul kulüpleri futbol branşının dışındaki branşlarla göstermiş oldukları faaliyetler ile spor kulübü hüviyetini sürdürüyorlar. Bizde bundan sonra inşallah elde edeceğimiz başarılarla spor kulübü olacağız. Hem voleybol hem de basketbol da güzel yatırımlar yaptığımızı düşünüyorum. Amatör Şubelerden Sorumlu Yöneticimiz Halil Bey’de gecesini gündüzüne katıyor. Artık top sizde.  Esas görev sizlerde. Sizler başarılı olursanız bizlerde çok iyi olacağız. Hepinize sezon boyunca başarılar diliyorum.” 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu