Vize sorunu çözüldü

Bununla ilgili prosedürleri ortadan kaldırdık." dedi.

 

29 Eylül'de Şampiyonlar Ligi ikinci maçında İskoçya'da Glasgow Rangers ile karşılaşacak olan Bursaspor'da taraftarlara vize kolaylığı kolaylığı geldi. Yeşil Beyazlı kulübün resmi seyahat acentası Travelpark'ın yönetim kurulu başkanı Doğukan İntepe, taraftarların vize konusunda birtakım korkuları olduğunu ancak bunu ortadan kaldırdıklarını belirterek "Bununla ilgili prosedürleri ortadan kaldırdık. Günde 500 tane vize alabiliyoruz. Artık hiçbir zorluk yaşamıyoruz." dedi.

 

699 EURO'YA GÖTÜRÜYORUZ

 

Vize başvurularının 21 Eylül Salı gününe kadar devam edeceğini belirten İntepe "Taraftarlarımızın acele etmesinde fayda var. Valencia karşısında farklı mağlup olmamıza rağmen talepler fazla. 699 EURO'ya İskoçya seferini gerçekleştiriyoruz. 2 özel uçakla gitmeyi planlıyoruz. Bu rakam tabii ki taleplere göre artabilir" dedi.

 

UEFA TEBRİK ETTİ

 

İntepe, UEFA'nın Bursaspor'a önceki gün gönderdiği yazıyla Valencia maçındaki organizasyondan dolayı teşekkür ettiğini de belirterek şunları söyledi: "İlk kez Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmemize rağmen göstermiş olduğumuz organizasyondan dolayı tebrik aldık. UEFA bir yazı ile bunu kulübümüze gönderdi. Bu tabii ki herkes için bir gurur"

 

Kaynak:Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu