Veysel defteri kapandı

Bursaspor'un peşinde olduğu Veysel Sarı, Bursa Hakimiyet'e yaptığı açıklamalarla transferine son noktayı koydu. 24 yaşındaki oyuncu, "Başkanım beni bırakmıyor. Eskişehir'de 1 yıl daha kalma sözü verdim" dedi.

 

Bursaspor ile adı sık sık anılan Veysel Sarı, Eskişehirspor'da kalacağını açıkladı. Uzun süredir gündemi meşgul eden 'Bursaspor'a geliyor' transfer söylentilerine son noktayı koyan Veysel, "Başkanımız Halil Ünal'la dün bir araya geldim. Halil başkan beni kesinlikle satmayacağını söyledi. Benim en azından 1 sezon daha Eskişehirspor'da kalmamı istedi. Ben de söz verdim ve kabul ettim" dedi.

SATSAYDI FENER'E SATARDI Eskişehirspor ile daha 2 yıllık sözleşmesi olduğunu da belirten 24 yaşındaki futbolcu şunları söyledi: "Burada da yeni yeni oynamaya başladım. Adımın böyle büyük kulüplerle anılması güzel. Ama dediğim gibi başkanımız kesin kararı aldı ve ben de buna 'Peki' dedim. Zaten Halil başkan beni satmak isteseydi Fenerbahçe'ye verirdi. İleride ne olur bilinmez. Ancak şu an transfer defteri benim için kapandı"

Barış YALIM

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu