Vefa Temel’e şok!

Bursaspor’la olan sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden ve Süper Lig takımlarından Giresunspor’la anlaşmaya varan Vefa Temel’in lisansı henüz çıkmadı.

Bursaspor’la olan sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden ve Süper Lig takımlarından Giresunspor’la anlaşmaya varan Vefa Temel’in lisansı henüz çıkmadı.

Giresunspor’un transfer tahtasını henüz açamadığı için lisansı çıkmayan 19 yaşındaki orta saha oyuncusuna Bursaspor tarafından haksız fesih nedeniyle dava açılmıştı.

Bursaspor Kulübü süreci yakından takip ederken genç orta saha oyuncusu Karadeniz ekibiyle hazırlık maçlarına çıkmaya devam ediyor.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Insallah ortada kalır bir sezonu bos geçirirsin futbol hayatın biter. İnşallah sokaktan karton toplarsın hayatının geri kalanında geçinmek için.

  30
  6
  1. @Cemil yorumuna yanıt olarak

   Uleyn, homurdanıp duracağımıza önce “kulüp gibi kulüp!!!” olmayı denesek ya..!
   Kulüp olsak bizden çivi sökemezler.
   Bu kafayla daha ne vefa! lar ya kaçacak, ya da elimizde çöp olacaklar…

   10
   2
  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Adın Vefa konmuş lakin bedenin boş çuval. Sen bu kulüpte ayağına top değmeden ne kadar zaman geçirdiysen ve anlaşma gereği aldığın parayı helalinden hak etmeden defolup gittinya, bu ayıp sana yeter. Bu günler iyi günlerin. Zamanı gelince sürüneceksin. Beddua etmiyorum, bize yakışmaz. Olmasın lakin başına olumsuz bir şey gelirse bi yorumcu hatırlatmıştı, dersin.

   10
   3
 2. şark kurnazlığı yapan olmadan olmuş gibi kendini topçu sanan dombili bu arkadaş alt yapının da ne kadar sorunlu olduğunu gösteriyor. sözleşmesine akıl dışı mandde koyduran buna mı kızmalı kabul eden yönetimine mi kızmalı? şu kadar süre oynatmazsan çeker giderim serbest kalırım maddesi nedir? oynamanın garantisi olur mu? formsuz adam niye oynasın kötü oynayan neden oynasın? a’dan z’ye berbat bir kulübüz.

  10
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu