Vefa Temel’e Bursaspor şoku!

Bursaspor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu'na yaptığı Vefa Temel'in haksız fesih itirazında haklı görüldü.

Vefa Temel‘in Bursaspor ile olan sözleşmesini feshedip takımdan ayrılmasının ardından Giresunspor‘a giden ve idmanlara çıkan ancak sonrasından İstanbulspor ile sözleşme imzalayan Vefa Temel için İstanbul ekibinden 3 milyon TL bir ödeme almıştı.

Kulüp yaptığı itiraz sonucu para almasına rağmen oyuncunun ceza alması içinde girişimlerini sürdürüyor.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Taraftarımızı anlamadım anlamıyorumda,haklı bulunsak suç bulunmasak suç…Kim ne beklentisi olduğunuda şaşırdı artık.Bizi bu hale mi getirdiler yoksa hep böylemiydik oda ayrı konu.

  35
  3
  1. @Has Bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   şöyle bir kabataslak düşünüyorum Rahmetli Yazıcıdan bu yana bu kulüpten en az 8-9 başkan. 30-40 antrenör. 150-160 futbolcu gelip gitmiştir.
   bu kadar istikrasız bir kulüpte,
   a- bu çocukların kalite ve kapasitelerini kim kime rapor edecek.
   b- bunlara futbolun saha içi ve saha dışı doğrularını kim anlatacak?
   c- geleceklerini kim planlayacak?
   d- kulüp sevgisini kim aşılayacak, aidiyetlerini kim geliştirecek?
   sadece son 2-3 senede erkenden kaçıp kaybolup giden en az 30 genç isim sayabilirim.
   yazık değil mi bu çocuklara, kulübün emeklerine, yaptığı yatırımlara, olası transfer geliri beklentileri ve kayıplarına?
   eğer bir suçlu ve sorumlu aranıyorsa o kesinlikle bu çocuklar değil, onları elde tutma becerisini gösteremeyen Bursaspor camiasıdır…

   14
   4
   1. @sarı çizmeli yorumuna yanıt olarak

    Tespitler doğru, bütün bunlara ilaveten ibra edilmeyen yönetimler cezasız kalınca, ibra edilmemenin hiçbir hükmü olmadığı anlaşılınca her yönetim ben yaptım oldu mantığı ile klübü soydu soğana çevirdi, gelen gideni arattı, her gelen önce küpünü doldurma derdine düştü, nasılsa giderken küfür yiyeceğiz bari boşuna yemeyelim dedi belkide, bütün camia olarak suçluyuz, yönetimden taraftara kadar herkes suçlu, artık vurun kilidi de bizde rahat edelim yoksa benim şahsen ne bir umudum kaldı ne beklentim.

 2. EY İSMAİL ERTEKİN..HANİ SEN MUKAVELESİNİ GÖRMÜŞTÜN VE 20 MAÇ OYNATILMAZSA SERBEST KALIR DİYORDU?? NE OLDU DA TFF BİZİ HAKLI BULDU?? MADEM HAKLIYDIK 20 FUTBOLCU DA BİRDEN ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK ÇEKTİ GİTTİ?? ONLARDA DA ŞEY Mİ YAZIYORDU?? MESELA YAĞMURLU HAVADA OYNATILIRSA SERBEST KALIR MI DİYORDU????
  TAKIMI EL BİRLİĞİ VE SÖZ BİRLİĞİ İLE TASFİYE ETTİNİZ….

  19
  30
 3. Bi tane de Ramazan Keskin vardı hani, sarı. Sağbek mağbek oynuyodu, 3 maçta hemen dötü kalkıp Adana Demir’e gittiydi. Nooldu o? Oynuyo mu orlarda? Hiç sesi soluğu çıkmıyo.

  8
  9

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu