Vefa Temel sözleşmesini feshetti!

Bursaspor'un genç oyuncularından Vefa Temel, sözleşmesini tek taraflı feshetti.

Vefa‘nın fesih işlemi federasyonun resmi internet sitesinde yayınlanırken Bursaspor Kulübü‘nün konu ile ilgili resmi açıklama yapması bekleniyor.

45 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Aruz Vezni yorumuna yanıt olarak

   Ulannn BURSASPORUMU küme düşürmüşsünüz gitsen ne yazar kalsan ne yazar bu taraftarın en son aklına gelecek kişi sensindir vefasız temelsiz ,gidişin çokta ( tin ) kapısından haberimiz yoktu zaten

   12
   3
   1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

    yöneticilerin beceriksizlikleri ve arkada dönen filmler yüzünden düşmüş takımın ihalesini gencecik çocuklara mı yıkacaksınız ?

    3
    7
  2. @Aruz Vezni yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular bu şehirde hain olarak hep futbolcuları mı görüyoruz hiç malum siyasetçi malum başkanlar be yöneticiler malum çokarcı çorbacı tirbün abileri amigolar otobüs basanlar kulübü yönetmeye kalkan taraftar bozuntuları hain değil mi ve malum siyasetçi tüm açıkları kapatmak için Bursaspor u kullandı ondan sonra gelenlerden hep bu açık ortaya dökülmesin diye çöktüler Bursaspor üzerine ve bunları bilip tirbüncülerin hatalarını dile getirmeyen basın da susan dilsizler değil mi sonra Bursaspor şirket olmasın diye nara atılıyor yahu dünya da iyi futbol kulüpleri şirket ve 60 bin taraftara oynuyorlar Bursaspor olsun şirket olsun hiç olmazsa nesiyasetçi ne çorbaçı taraftar sülük gibi yapışamazlar

   14
   3
  1. @Tevfiik yorumuna yanıt olarak

   Siz hala bu kulübün bu borcla devam edeceğini mi dusunuyorsunuz acaba bilerek düşürdüler amatöre kadar düşecek ve borclar silinecek yani bursaspor diye bir kulüp kalmayacak kapatacaklar

   6
   4
   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Amatöre düşünce herhangi borç falan silinmiyor, böyle bir kanun nizam yok, şu şehir efsanesini bırakın artık

    10
    1
 1. koca götlü vefa senin o geçen sene sakatlandıktan sonra ayı gibi takıma dönmenden belliydi. bir bok olmayacağın sende git gidenlere çok güzel takım buluyor menajerler örn: sedat dursun balıkesir

  87
  12
 2. Çok ağır kendine oynuyor verilen emeğe yazık kazandırmayan gidiyorlar alt yapıdan çıkanlar nasilbu kadar nankör oluyor altınordu alt yapısı dünya kadar para kazandırdı bizimkilet 1yilda kendilerini kastılar Burak emirhan İsmail Ataberk a.a vefasız Batuhan Taha para kazandırmadan gitiler yazıklar olsun hiçbiri oynayamiyorlar yakında kaybolacaklar. En büyük bursaspor
  Vefa önce kilolu döndü sonra hiçbir hoca oynatmadi

  42
  7
  1. @16 bursa yorumuna yanıt olarak

   ezbere konuşma kapacak ve ismail 35 milyon para kazandırdı zorla sattılar çalmak için kör olmaya devammı edeceksiniz trabzondan 32 milyon geldi kör olmaya devammı edeceksiniz paraları çalan soytarılar hırsızlar şehrimizde gezmeye devam ediyor

   13
   2
 3. İsmail Çokçalış ile bunun yaptıkları kabul edilemez. Aylarca sakat yatıyorsunuz, bedava ekmek yiyorsunuz sonunda da kaçıp gidiyorsunuz.
  Yeni gelecek yönetimlerin transferle falan uğraşmayı bırakıp tek tek gençlerin sözleşmeleriyle ilgilenmeleri lazım. Aidiyet yok ne yazık ki bir çoğunda, herkes parasına bakıyor. Sen de bizim evladımız falan demeyip profesyonel davranacaksın bu çocuklara, başka yolu yok artık bu işin.

  27
  8
 4. Alt yapıdaki çocukların nerdeyse hepsi çok küçük paralara oynuyorlar. Onların dahi ödenmeyen paraları kalıyor bu yüzden de sözleşme feshetme kozu doğuyor ellerine.
  Bence kulübün ilk yapacağı iş alt yapı oyuncuların maaşlarını standarta bağlayıp aksatmadan ne olursa olsun ödemesi gerekiyor bunu yaparsak hiçbirinin eline fesih hakkını vermeyiz ve düzenli para almaları daha çok çalışmalarını sağlar.
  Maaş konusunda gerekirse kulübe transfer le gelen adamlar 2. plana atılıp öncelik alt yapı oyuncularına yapılması lazım.
  Kulübün bu şekilde maddeleri olması lazım öncelik vermemiz gereken konular var bu konular Bursasporun anayasası gibi olmalı ve her gelen yönetimin bunları öncelik haline getirmesi lazım.

  26
  5
 5. Bunlara neden Bir yaptırım uygulanmıyor kıçı Kalkan elini kolunu sallayarak gidiyor bunlarda hicmi haysiyet Yok onca emek gidiyor mademki nereye gidiyorsanız oranın altyapısına gidin ananiz kızınıza bez bağlarken

  22
  11
  1. @Bursa sporluyum yorumuna yanıt olarak

   Neyin yaptırımını uygulayacaksın? Dangalaklar, adamın sözleşmesine 20 maç oynamazsa serbest kalma opsiyonu koymuş, o da hakkını kullanıp serbest kaldı.

   6
   1
 6. Doğru olanı yapmış. Bursasporda kendisini daha fazla heba ettirmesin. Birinci lig kulüplerinde süre alabilir. Umarım her şey istediğin gibi olur.

  Bursaspor yönetimleri ve başkanları , kendi altyapısını kendi takımını kendi taraftarını aptal yerine koyan onları kendi çıkarları için kullanan, bursaspor kulübünü soyan kişilerden oluştukça bu kulüp hiç bir zaman başarılı olamayacaktır. En öncede timsah maraton vs taraftar kulübünün yöneticileri bu kulübü soyanlarla ortak çalıştıkça, bu kulüp batmaya layıktır.

  Önce, bursaspora gönül verenlerin bu takıma sahip çıkıp, artık bu kulübü soydurmayacağız demesi gerekmektedir. Kongre üyesi olanlar hep çakallara hizmet ettikçe bu kulüp hep soyulacak, altyapı oyuncuları satılınca paralar onların cebine girecektir.

  Vefa doğru olanı yapmış, yol yakınken bir kaçış yolu bulmuş, umarım kendisi harcanmadan başarılı bir şekilde oynayacağı bir kulübe gider. Artık bursaspor altyapısı bir mara olmaktan çıkmıştır. 2. ligde bile başarılı olamayacak gençlerle doluyuz. En büyük sorun yönetim sonra onları yetiştirenlerdir. Bu çocuk 1 senede 1 gram ilerleme gösteremedi. Yazık.

  18
  7
 7. En iyi çocuk 1-2 sene.Onu bırak ayağına top geldimi anlarsın.Bizim hatalarımızdan biri her çocuğu süper yetenek diye değerlendirmemiz.(Kanatsizkus mesela)Birde bu çocukları tutacak kadar Büyük kulüp olmanız gerekir.

  12
  15
 8. İyi olmuş, gerçekten kötüydü çünkü. Bir bok da olmaz böylelerinden, anca antrenmanda kornerden gol atarlar.

  3
  1
 9. Üzüldümmü?hayır ikinci ligde bile oynayamaz kendini geliştiremedi üstüne koyamadı ve verilen şansları iyi değerlendiremedi çok kopuk oynuyor takım futbolcusu değil..

  3
  1
 10. Benim anlamadığım bu adamlara alt yapıda ne öğretiyorlar be. Yeter bu kaçıncı oldu. Demek buradaki alt yapı hocaları sadece para için oynamayı anlatıyor. Çalışın zengin olun. Bizde öğünüyoruz. Bırakın artık. Bıktım.

  2
  1
 11. Daha altyapıda Vakıfköyde Bursalı Bursasporlu olmayan çocuklara süre verir onlara şans tanır onlara forma verirseniz olacağı budur. Az bile. Müstehak

  2
  1
 12. bir hafta bursa şehrin değrli insanların zamanını boşa harcayan bir konu yeterince üzüntü yaşadık ki deyerimiz yere düşmüş onun yanında bu cocuk gitmiş kalmış cok mu önemli bursaspora ne katkı salamış yan gelip vakit gecirenlerden bu takım bu tür gencleri temizlemesi lazım bir fırsat bu koy asfalta gitsin gercek oyuncular bu takımın formasını terletsin yolu acık olsun antreman oyuncusu lazım gideceği takıma

  1
  1
 13. Ben her zaman söylüyorum vakıfköyü kapatın gitsin hatta satın gitsin Türkiye’nin çeşitli takımlarından araştırarak mevkilere transfer yapın scaut ekibi kurun Türkiye’yi dolaşsınlar mevkilere göre oyuncu beğenip kulübe kazandırsınlar yazık 13 yaşında al vakıfköye besle büyüt ondan sonra sktr olup gitsinler..onu bunu bilmem “büyük takım büyük oyuncuyla olur” biz şampiyonluga mi oynayacağız hedefemi yartışacağız bebek mi büyüteceğiz önce ona karar vermemiz lazım.

  1
  1
 14. Bu vakıfköy çok duygusal bir şekilde abartılıyor. Enes ten sonra öyle elle tutulur bir yetenek filan çıkmadı aksine ali akman, ismail çok çalış gibi bir kaç kalburüstü yetenekler de beş para kazandırmadan çekip, zor günde yalnız bıraktılar takımı. Demek ki yedirip içirmek ile filan vefa duygusu gelişmiyormuş. Bırakın kim nereye gidiyorsa gitsin yoksa kaldığı zaman hem takımı hem de taraftarın asabını bozuyorlar.

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu