Vefa Temel “Daha ne isteyebiliriz ki?”

Geçen sene yaşadığı satalık sonrası 6 ay sahalardan uzak kalan Bursaspor’un 19 yaşındaki futbolcusu Vefa Temel, “Yeni bir sayfa açıyorum. Öncelikli hedefim, oynamak” ifadelerini kullandı.

Bursaspor’un genç oyuncusu Vefa Temel açıklamalarda bulundu.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yapılan basın toplantısında konuşan 19 yaşındaki futbolcu, şunları söyledi: “Geçen sene uzun bir sakatlık yaşadım. 6 ay sürdü. Ciddi bir sakatlıktı. Ama bunu atlatmam lazımdı. Yeni bir sayfa açıyorum. Öncelikli hedeflerim, oynamak. Bu sene çok maç yapmak istiyorum. İdmanlar ağır geçiyor. Ama bizim için gayet iyi. Herkes istekli. Hedefimiz büyük olduğu için çalışmamız lazım.”

“Efsane bizimle antrenmana çıkıyor, daha ne isterim?”

Dünkü çalışmada adalesinden sıkıntı yaşayan Vefa Temel, ciddi bir şeyinin olmadığını belirtirken, ‘Pablo Martin Batalla ile idman yapmak nasıl bir duygu?’ Sorusuna şu cevabı verdi: “Pablo Martin Batalla bizimle idmana çıkıyor. Daha ne isteyebiliriz ki? Burada olması çok büyük önem taşıyor. Herkes ondan çok şey öğreniyor. Bu durumdan dolayı herkes mutlu. Efsane bizle antrenmana çıkıyor. Elimden geldiğince ondan bir şeyler öğrenmek için çabalıyorum.”

Yoluyla
Barış Yalım
Kaynak
Koza24.com

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ali Akman, psikolojimi bozdu. Artık hiçbir futbolcunun iyi niyetine inanmıyorum. Her futbolcu ile sadece profesyonel ilişkiler olmalı. Seviyorum, hastayım, forma için ölüyorumlar koca bir yalan artık benim için

  103
  5
  1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

   sevgili kardeşim, sorun aliler, ataberkler, kısaca futbolcular değil.
   sorun son 10 senedir kulüp olmaktan çıkmamız. ve bir türlü kulüp olamayışımız.

   İnşallah yeni yönetim kısa vade de süper lige çıkma mücadelesi verirken, uzun vadede de kendine has ilke, prensip ve kuralları olan kurumsal bir kulüp yapısını inşa ederler.

   işte o zaman takım ile tribün arasında gönül bağı kurulur.
   oyuncuların şehre ve kulübe aidiyetleri gelişir.
   futbolcu böyle bir kulüpte oynamak ve gelmek için can atar.
   giderken de dostça, hayırlaşarak ve iyi bir Bursasporlu olarak gider.

   17
   2
 2. Efsane Kaptan Batalla o kadar alacağı olmasına rağmen, gemisini kurtarmaya geldi ! Ondan yararlanın, çok büyük tecrübe !

  80
  1
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Uzaktayken alamayacağı parayı kurtarmaya.
   Mahkeme açma şansı olmasına rağmen açtığında bizdeki değeri düşeceği için geldi

   4
   34
   1. @Sponsor yorumuna yanıt olarak

    Size hiç kimse yaranamaz,Bu kadar kötü niyeti nasıl düşünrsünüz anlamıyorum.Şampiyon Başkanı istemeyen de siz,Ertuğrul Hocayı kovan da siz..

 3. Vefa ve arkadaşlarına güven ve sabır gösterilmeli.Önce bu genç arkadaşlara güven ve sorumluluklar yerine getirilmeli.Sonra da sözleşmeler.Son dakikada masaya gelen sözleşmeler samimi değildir.ÖNCE GÜVENİLİR OL,SONRA GÜVEN.

 4. Gençler Batalla,nın kıymetini bilin bu
  Sizin için çok büyük fırsat Bursaspora ne
  Oyuncular geldi geçti Sadece Batalla,nın
  Heykelini yapdık onunda bize Vefa borcu var
  Ödemeye geldi Helal olsun ona o bizim
  Kıymetimizi biliyor bizde onun Çok iyi bi
  Sinerci yakaladık inşallah sonunda iyi biter
  Başarılar diliyorum

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu