Vefa Temel ameliyat oldu

Antrenman sırasında talihsiz bir sakatlık geçiren Vefa Temel, Özel Medicana Bursa Hastanesi'nde diz ön çapraz bağ ameliyatı oldu.

Ameliyatın ardından Başkan Erkan Kamat, Yönetim Kurulu Üyesi Besim Hacıoğlulları, Şenol Tosun ve Sportif Direktör Adil Cenkçiler, Vefa Temel‘i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Özel Medicana Bursa Hastanesi Ortopedi ve Travmatoliji Uzmanı Prof. Dr. Burak Demirağ yaptığı açıklamada Vefa Temel‘in ameliyatının başarılı geçtiğini belirterek Vefa‘nın fizik tedavi ve rehabilitasyon sonucunda eski performansına kavuşacağını söyledi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

   Vefa kardeşim kendini iyi koru hemen döneyim diye boşa yüklenme.gençsin yeterli sabırlı ol ve gerekenleri eksizsiz yap.Allaha emanet….

 1. Vefa kardeşim öncelikle büyük geçmiş olsun. Asla pes etme daha çok çalışmalısın. Sadece futbolda değil hayatın içinde her işte sakatlanma riski vardi. Önemli olan daha güçlü geri dönüş yapmaktır. Bu da daha çok çalışarak olacaktır. Sende müthiş bir yetenek var. İnşallah iyi yerlere geleceksin. Bu tribünler seni sabırsızlıkla bekliyor.

 2. Vefa Temel.
  Geçmiş olsun.
  Büyük işlere imza atacaksın.
  Antrenmanlara başladığında her gün iki günlük çalışıp bir an önce hazırlan ve sahalara bomba gibi dönüş yap kardeşim.
  Sen bu takımın Vefa sısın. Mümkün olan en kısa zamanda ait olduğun yeşil sahalara kavuşman dileği ile.

 3. Acil şifalar. İnşallah en kısa zamanda sağlıklı günlere kavuşursunuz. Bursasporun geleceği olduğınuzu unutmadan gayretlerseniz bunu daha kısa sürede atlatırsınız. Mevlit kandiliniz mübarek olsun.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu