Vefa sözleşmesini feshetmedi!

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er basın toplantısı toplantısında açıklamalarda bulundu.

Vefa Temel’in fesih edip, etmediği sorulan Mustafa Er “Vefa fesih etmedi. Fesih hakkı elinde ancak bazı oyunculara enteresan sözleşmeler yapılmış. İnşallah bünyede kalır. Mevcut genç oyuncularımızla alakalı bir proje koymamız gerekiyor. Önlerine bu projeyi koyup düşüncelerine saygı duymamız gerekiyor. Şahıslara kızarak hareket etmemek lazım.

Kulübün menfaatlerini göze alarak devam etmek gerekir. Şahıslar hata ve yanlış yapabilir ancak bunu kulübe yüklememek lazım. Ben dahil hepimiz bu kulübe çok borçluyuz. Oyuncuların önüne de şablon koymak lazım” diyerek olması gerekeni de söyledi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. BURSASPORUMUZU rakipler düşürmedi,yabancılar batırmadı.BURSASPOR maalesef ,param var,şeffaf yönetim diye diye akıla ziyan sözleşmelerle,kulübü batırmak ve para kazanmak uğruna ihanet eden içimizdeki hainlerce düşürüldü ve batırıldııı.

    11
  2. Yetenek var ama o fizikle 20dk zor oynar gibi duruyor. Şu rezalet takımda bile kadroya giremediyse sorunu kendinde aramalı bu genç kardeşimiz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu