Vederson’dan Sakatlık Tepkisi!..

Bursaspor ile olan sözleşmesi sona eren Gökçek Vederson, yeşil-beyazlı takımın teknik direktörü Hikmet Karaman'a cevap verdi. Karaman'ın, "Vederson, 7-8 ay sahalardan uzak kalacak" açıklamasına tepki gösteren Vederson, en geç sezonun ilk haftasında sahalara dönebileceğini söyledi.

 

Bir ay önce bir diz ameliyatı geçirdiğini ifade eden Vederson, "Kısa bir süre önce ameliyat geçirdim ve bu operasyonun sonuçları da gayet olumlu. Şu anda çok iyi durumdayım ve sağlıklıyım. 7-8 hafta oynayamayacak durumda değilim ve şu anda da zaten düz koşulara başladım" dedi.

 

Tedavi sürecinin devam ettiğini belirten Vederson, "7-8 hafta sahalardan uzak kalacağı ifadesi yanlış. Sezon başında hazır bir şekilde sahada olacağımı düşünüyorum. Tüm kötü ihtimalleri göz önüne alsam dahi en fazla 1 hafta kaçıracağım" şeklinde konuştu.

Bonservisi elinde olan Gökçek Vederson, talep edildiği takdirde isteyen kulübe sağlık raporunu tüm detaylarıyla sunabileceğinin de altını çizdi.

 

Kaynak:SporX

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu