Ve Kubilay sözleşmesini feshetti!

Bursaspor'da beklenen gelişme gerçekleşti.

Yeşil-beyazlı takım ile sözleşmesini fesheden Kubilay Kanatsızkuş takımdan resmen ayrılmış oldu. Bursaspor‘dan alacaklarını bahane ederek kulübü federasyona şikayet eden Kubilay yönetimin tüm uzlaşma şartlarını reddederek 17 Eylül tarihinde sözleşme fesih hakkı kazanmıştı.

Kubilay‘ın fesih işlemi Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden güncellendi.

39 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Erkan k yorumuna yanıt olarak

    Ya abi umut ülkesi miyiz biz? He olacak, ha pişman olmayalım…. Böyle hayat mı geçer. Sevgili gibi, ‘yok bundan daha iyisini zaten bulamam, belki zayıflar daha bakımlı olur vs.’ böyle hayat geçmez. Eldeki neyse kişi odur. Veriler yalan söylemez. He bu adam başka yerde başarılı olur TR futbolu, dolaylı yoldan da Bursa kazanır yine sorun yok. Bizden yetişti sonuçta. Artık geriye bakmayı bırakalım. Gitti, yol açık olsun.

   2. @Erkan k yorumuna yanıt olarak

    Nasıl bunu dersin hangi yerli forvet bu kadar şans buldu bir gram gelişme olmaz mı adam da!! sürekli kendini yere atma full triple top oynama !! kubilay ömrü hayatında Bursaspordaki oynama fırsatını bulamazzz bu kadar net!!

    21
    2
    1. @Gemlik yorumuna yanıt olarak

     Sorarım sana bu kubilay ın suçu mu. ??? Ya da iş bilmez yöneticilerin suçumu .??? Kubilay ın suçu top oynamasını bilememektedir. .. Gol becerisinin olmamasıdır. . Şimdi gidiyor arkasından kötü yorum yapıp konuşmam. . Ne dersem arkasından değil önünden yüzüne söylerim. ..

     5
     14
  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Renktaş yeni malatyasporla anlaşıcakmış ayrıca le guende kubilayı istiyordu valla biz bundan kurtulduk anlaşacağı takım düşünsün artık

   28
   4
  1. @Green old yorumuna yanıt olarak

   kubilay yuzunden degil sametin baba santraforu sakho yuzunden dustuk adam burda 1.2 milyon euroya bisiklet surdu gitti kubilay ilk devre ankaragucunde kiralikti

   13
   8
 1. Biz bu şahısa çok sabrettik, çok destekledik son seneye kadar. Bursa’nın evladı dedik olacak olacak diye sabrettik. Beyefendi(!) “tüm uzlaşma şartlarını reddederek” kaçtı. Bu durumda olmamızın sebeplerinden biri bu şahısa sabretmemizdir. Yolun açık olmasın kubi!!!

  37
  11
 2. Jani atanasov bugün hajduk Split le UEFA maçına çıktı. Biz bu adamı TFF 1. ligde yetersiz diye oynatmadık !!!
  Yalçın koşulacak, İbrahim üzülme, irfan buz ve bunların başındaki Mesut mestan siz futbolun f sinden anlamıyorsunuz. Bunlardan önceki hocalar başkanlar siz futbol topunun nasıl bişey olduğunu bilmiyorsunuz. İşte koskoca klüpleri bunlar yönetiyor 5 para etmez yönetimler, hocalar. Jani gelecekte çok iyi yerlere gelecek acaba siz bu çocuğu izlerken ne düşüneceksiniz. Kendinizi sorgulayacakmısınız hiç. Ben bu adamı klüpte tutmak için hiçbirşey yapmadım diyebilcekmisiniz?
  Geçmişte bu kulübe bu şekilde zarar veren şahıslar siz gece yastığa başınızı koyunca rahat rahat uyuyabiliyormusunuz ? Ben aldığım formalar kombineler verdiğim paraları size helal etmiyorum belki bu dünyada acısı çıkmaz sizden ama öbür dünyada çekeceksiniz acısını.

  23
  2
  1. @Ersin E yorumuna yanıt olarak

   kardesim benim maneviyatı düsünen ALLAHIN var oldugunu bilen cennet cehennemi bilen birileri olsa o yöneticiler hiç bir sucu işlemezler.biz bile burda birbirimize neler yapıyoruz bu sitede.bize hediye edilen ömrün kısacık oldugunu bildigimiz halde bütün hayat or………………………………. yapıyoruz.. sonrada diyoruzki ben bu günahı cocuklarım(AİLEM) icin işledim vallahi yalan billahi yalan.biz kimleri harcamadıkki öf.kubilay gibi bir topcuyu baskıyla bunca sene oynatmadılarmı.ve oynatırlerken bir sürü alt yapıdaki sporcuların önünü tıkamadı bu hareket. jani atanasov benim umurumda degil bizim alt yapıda harcanan cocukların yanınd.bursasporda kötülük yapanı çalanı haram yiyeni ALLAHA AVALE EDİYORUM.bildigi gibi yapsın..

   3
   1
 3. sakar şakir filmindeki replik geldi aklıma; “Oh be kurtulduk bu hıyardan, hepinize birer çay benden” şimdi diğer takımlar hapı yuttu 😀

  10
  3
 4. Bütün altyapı oyuncularımıza Kubilay’ın durumunu takip etmelerini tavsiye ederim. Eğer bu adam kendine takım bulabiliyorsa kendilerinin birazcık çalışmayla ne seviyelere gelebileceklerini sadece hayal etsinler yeter.

  8
  2
 5. Olsaydı olurdu şimdiye kadar ısrar etmenin anlamı yoktu senelerdir adam 1 gr.ustune koyamadı fiziğini kullanamazsın bitiricilik yok pozisyon alma yoq golu koklama yok ruh desen oda yoq yoq oğlu yok

  8
  3
 6. Biz bu zor durumda olan Bursaspor u düşünmek zorundayız , giden gider kimseyi zorla tutmayız bye bye…

  7
  1
 7. iki tarafta kurtuldu.
  iki tarafa da yazık oldu.
  kubilayın futbol hayatı bitti.
  Bursasporun en 2-3 milyon euro su gitti.
  sonuç olarak yönetim ve tribünlerimizin daha öğrenecek çok şeyi var.
  ne yazık ki bunları anlatarak, yazarak değil, bizzat görerek, yaşayarak ve bedellerini ödeyerek öğreneceğiz.

 8. Bunu yazınca eksiliceksiniz biliyorum ama bizden sonra gittiği kulüpte çok büyük patlama yapucak veya iyi bir forvet olycak çünkü staj dönemini bizde çok iyi geöirdi artık ne yapmaması gerektiğini çok iyi biliyodur.

  5
  8
 9. Haklı oldugu konular vardır belki ama zor zamanında da ekmeğini yediğin klubun zordayken birde şikayet etmek yakışmayan davranış bu taraftar seni zor gunleri de hep destekledi genc oldugunu için bu formayı giymek istemediğini soylemek hiç hoş değil unutma senin gibi bir çoğu geldi geçti bizler hep buradayız gittiğiniz yerden geri gelmek için yalvaranlardan olma sonra sorvıvere katılırsın

 10. Bu derece şans bulup , takıma katkı koyamayan biri bence futbolculuğunu tekrar gözden geçirsin . Geçen sene fırsatı değerlendiremeyip Rize’ye satmayan yönetimin vizyonsuzluğu ve öngörüsüzlüğüdür . Kubilay’ın bundan sonra oynayacağı takım Yıldırımspor dur .

 11. Kurulduğundan beri Bursasporu takip ederim
  Bi insan Bu kadamı betdua alır
  Oğlum senin bu dünyada iki yakan
  Bi Araya gelmez demedi deme sen en iyisi
  Bırak Futbolu.

  1
  1
 12. Altyapımızdan yetişen evlat dediğimiz bir oyuncumuz şu dertli,sıkıntılı günlerde bu fedakar ve cefakar taraftarı kahrediyorsa söz bitmiş demektir.
  Elbette hakkı olanı kişinin almasına saygım sonsuz.Amma kapitalist ve gaddar bir anlayışla bu olmamalıydı.
  Bu olayların iki yönü hatta üç yönü var.
  1-Şu duruma düşüren beceriksiz veya artniyetli yönetimler.
  2-Bu kulübe her şartta gönül veren,deplasmana giden galibiyetlerinde sevinip,mağlubiyetlerinde ise dertleniğ üzülen tamirhane çırağı olup harçlıkları ile size destek veren.
  3-Elbetteki siz oyuncular bu futbolu meslek olarak seçmişsiniz ve bu işden ekmeğinizi kazanıyorsunuz.Amma hak aranırkende bir takım hususlar gözönüne alınmalıdır.
  Doğduğun ve doyduğun yere saygı.
  Seni bu hallere getiren camiaya minnet ve sadakat.
  Yıllardır senden ümitle başarı bekleyen yürekler.
  Salgın ile işinden,gelirinden mahrum kalmış şehir ve taraftarın halini empati yapmanızı hatırlatırım.
  Kulübü kendi aklınızla şikayet ettiniz ise on yuh,başkalarının aklına uyarak yaptı iseniz bin yuh.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu