Ve Ekong Udinese’de!

beIN SPORTS'un haberine göre William Troost-Ekong İtalyan ekibi Udinese'ye transfer oldu

beIN SPORTS Türkiye twitter hesabı üzerinden yaptığı acıklama;

Bursaspor, Ekong‘un transferi konusunda Udinese ile 3.3 milyon Euro’ya anlaştı.

51 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Hayırlı olsun iyi para kazandırdı. Geldiği günden beri güven vermeyen fakat fiziksel olarak fit bir oyuncuydu. Şimdi akıllarda tek soru; hafta sonu Ertuğrul’un yanında kim oynayacak? Malesef plansız yapılmış bir transfer 3 puana mal olmaz umarım.

  133
  2
   1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

    Dalga mı geçiyosunuz Barış ne işi var o bölgede arkadaş,
    adam 90 dakika tamamlayamıyo kendi bölgesinde
    bir de 1,70 boyuyla stoper mi oynayacak

    16
    6
   2. @Sezs yorumuna yanıt olarak

    Kusura bakma ama barış o fizik yapısı (boyu kısa) ile stoper oynayamaz. Yan ve yüksek toplar bizim için felaket olur.
    Dün bir di, bugün iki stoper şart.

    47
    1
 2. Geçen sene onlar bize badu yu kaktirmisti bu sene de biz onlara ekong u soktuk budagiyla birlikte inş yerine adam hazırdır yoksa recep hoca giyer kramponları

  34
 3. Sonraki satıştan yüzde 15-20 pay vardır inşallah. Ben ekong’un piyasası olacağını ve 10 milyonun üzerinde bir transfer yapacağını düşünüyorum!

  23
  6
 4. Hayırlı olsun. İyi paraya satılmış o paraları yapıcak oyuncu değildi.bence bizim için hayırlı oldu umarım en kısa sürede yerine daha hızlı daha dengeli enaz 2 stoper transferi yaparlar.

  21
  2
 5. Umarım anlaşmada Cumartesi günü maça çıkması dahildir yoksa salaklıktır madem ekong için teklif vardı geçen hafta neden titi yok pahasına satıldı omeru da leganese gitti bana ali ay kendi verdiği parayı kurtarıp kaçacakmış gibi geliyor yoksa böyle takımın alayı satılmaz

  21
  11
 6. Mu maddi durumda çok güzel bir miktar.. Ve buna aldığı yıllık 900 bin euroyu da katmak lazım. Yerine uygun maliyetli yaşı genç bir stoper bulunur umarım. 30 luk adamlardan hayır yok. 23 24 yaşında milli bir oyuncu buldun mu piyasası oluyor görüldüğü gibi..

  18
 7. Furkan Emre’ye gün doğdu sana güveniyorum çık timsah ol Samet hoca formayı verir sende bize güven ver Furkan Emre Ünver

 8. Yedek lazımsa ben de gelirim
  Giden stoperler
  Titi,ekong,shehu,faty
  Gelen
  Yok. Barış oynar bence bu hafta Burak sağ bek oynamalı
  Tutmazsa Muhammet

  1
  14
  1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

   Muhammed Emin Sarıkaya’nın kulübümüzün talebi doğrultusunda Milli Takımdan affının istenildiği ve genç oyuncunun Ukrayna’da ki U17 Milli Takım kampından ayrıldığı öğrenildi. Twitter : Bursaspor Akedemi @BSAkademi

 9. EKONG’a UDİNESE’de başarılar diliyorum.
  Bu para darlığında para kazandırarak gitmesi olumlu.Yerine adam hususu ise o da Samet YABAB hocamızın maharet ve ustalığına kalmış demektir.Kuveyt takımıyla yapılan hazırlık maçında F.Ünver stoperde idi hatırladığım kadarıyla.ALTYAPIADAN GELEN EVLATLARIMIZ İÇİN KENDİLERİNİ GÖSTERME,PİYASALARINI YAPMA AÇISINDAN MUAZZAM FIRSAT.

  Hep karamsar olmayalım BURSA ve BURSASPOR sevdalısı arkadaş ve kardeşlerim.Bizler TEKSES OLALIM.Maçlarda asla olumsuz protesto yapmayalım.Biraz zaman tanıyalım.Bilhassa yeni transfer,genç evlatlarımıza anlayışlı olalaım.
  POZİTİF DÜŞÜNMEK,PÜZİTİF DESTEK DAİMA BURSASPORUMUZA FAYDALI OLACAK DAVRANIŞLARIMIZ OLDUĞUNU UNUTMAYAYLIM.

 10. Muhtemelen stoper transferi Kayseri maçına yetişmeyecek,
  Barış saçmalıklarını görüyorum yorumlarda da bu adam sahada zor duruyor
  bir de stoper oynucak o fizikle, bence oynayacak adam belli
  FURKAN EMRE ÜNVER ama en kısa zamanda 2 stoper işini bitirmeliyiz

 11. İyi para fakat mevcut kadroyu da gözden geçirip satışları ona göre yapmak lazım ,yeni stoper alsan Kayseri maçına yetişmez ,takıma alismaz,ekongu oynatıp gönderden kendi burada aklı orada olur ve güven vermez, Ertuğrul un yanına devşirme bir stoper koyup kendi evindeki ilk maçta 3 puanı armağan etmek çok düşündürücü ,özellikle kombine satamamisken ileriye dönük plansız ilerleyiş devam ediyor…

 12. Muhammed Emin Sarıkaya’nın kulübümüzün talebi doğrultusunda Milli Takımdan affının istenildiği ve genç oyuncunun Ukrayna’da ki U17 Milli Takım kampından ayrıldığı öğrenildi. Twitter : Bursaspor Akedemi @BSAkademi

 13. İnşallah Badu ‘nun kiralama parası ile alakası yoktur. Para kulübe kalır, futbolcular maaşlarını alır ve bu sene bize güzel futbol izletirler.

 14. fizik olarak problemi yoktu ama müdahale ve çeviklik anlamında sıkıntı yaratıyordu hayırlı olsun ama inşallah ekong daha kötüsü alınmaz ayda yılda bir iyi satış yapıyoruz onuda çar çur etmeyin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu