Vatansever’den Berat, Eren Güler ve Deniz açıklaması!

Bursaspor Teknik Direktörü Nedim Vatansever, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde sakat oyunculara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bursaspor’un sakat oyuncuları hakkında bilgi veren Vatansever, “BeratEren Güler aramıza döndü ama Yusuf gribal enfeksiyona yakalandı, bugün antrenmana çıkmayacak. Deniz Aydın aramıza döndü, çok şükür sakatlarımız iyileşti. Bir önceki Altınordu maçından Ömer Turan’ın sakatlığı vardı, Ozan İsmail, Alperen iki gün antrenmana katılamadı ama şu an tam kadro çalışıyoruz. Pazar günü Beyoğlu Yeniçarşıspor maçına diri, canlı, istekli arzulu bir oyun oynamak için çalışıyoruz.” dedi.

Eren Güler’in tedaviye çok çabuk cevap verdiğine işaret eden deneyimli çalıştırıcı, “Fedakarlık yaptı, dün de antrenmana katıldı. Bizim her oyuncuya ihtiyacımız var. Kadromuz kısıtlı, her oyuncunun vereceği katkıya ihtiyacımız var. O yüzden bizim için çok değerli.” diye konuştu.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. sizlere güveniyoruz ne olursa olsun rabbim çalışanın ve doğrunun yanındadır güzel günler yakında her şey çok güzel olacak

    12
    1
    1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

      Valla yeter ki sen iste aga. İstersen 3’lü forvet oynayalım, n’oolcaksa da olsun amk. Onu mu düşüncez bu saatten sonra? Yeter ki sen mutlu ol.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu