VAR sistemi adil değil!

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi.

Samet Aybaba Video Yardımcı Hakem (VAR) sistemi hakkında konuştu.

Aybaba şöyle dedi “VAR adil ve adalet gelecek diye sevindik. Ama baktık ki bu iş doğru işlemiyor. Bize adil ve doğru olmadı. Hatadan gol olunca düşüş yaşanıyor. Sahadakiler, tribündekiler düşüyor. VAR adil olur düşüncemizi bozdu.

Hakemleri kulübe yapılanı her yerde savunmak lazım. Haksızlıklar varsa, artarak devam ediyorsa, saygı çerçevesi içerisinde, doğru konuşma müdahalelerle ikaz etmek lazım. Doğru tepki koymak bizim hakkımız. Biz bunu kullanamadık. Saygı çerçevesinde anlatmamız lazım.”

Alper Ademoğlu sezon başı takımla çalıştı. Kiralık gitmesi için plan yaptık. Kendisini geliştirmesini istedik. Ali Akman çok küçük. Oynatsak bu ortamda nereye koşacağını şaşırır Sakho uzun süre sakattı. Fransa’da kaldı. Tek santrfor Umut Nayir’di ve böyle bir ortamda devre arasında Kubilay’ın gelmesi cazip oldu.”

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. AK Parti’nin 2014 yerel seçiminde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Recep Altepe, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile 2017 yılının Ekim ayında görevinden istifa ettirildi. Recep Altepe’nin yerine Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na Alinur Aktaş atandı.
  Trabzon’un işgalden kurtuluşunun 101’inci yıldönümünde konuşan AK Partili Başkan adayı Alinur Aktaş’ın, Trabzon por ile ilgili sözleri tartışma yarattı. Aktaş, “Bursaspor’umuz şampiyon olduysa bunda Trabzonspor’un o sağlam duruşunun çok ama çok değeri var biliyoruz” diyerek, Trabzonspor hakkında ithamda bulunan AKP’li Başkan Alinur Aktaş, Trabzonspor’a yönelik suçlamalarına şöyle devam etti, “Aynı şekilde ligde kaldıysak Trabzonspor’umuzun çok ama çok katkısı var” dedi. BURSAMI YERDEN YERE VURMUS AKTAŞ ?

 2. Bi git sen Mahvetmek oyunculari sadece biliyorsun.
  Bursaspor seni neyi begenmiş Antrenör olarak .
  Alper en büyük yanliş yaptığı Türkiye geldi için
  Kariyeri Avrupa devametmek için en iyisi , hem diyorsun kendini geliştirmek için ?
  Ya senin oyuncuları gördük nekadar kendini geliştirmiş . Palavra …

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı