Vanspor – Bursaspor maçı taraftarsız oynanacak

Valilik tarafından alınan karar neticesinde. Bursaspor ile oynanacak mücadeleye Vanspor seyirciside alınmayacak

Van İl Spor Güvenlik Kurulu’nun bugün yaptığı toplantıda aldığı karar doğrultusunda Vanspor FK-Bursaspor maçı tamamen seyircisiz oynanacak.


Van İl Spor Güvenlik Kurulu’ndan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Van İl Spor Güvenlik Kurulu 23.12.2023 Cumartesi günü Saat 13:00’da Van Vali Yardımcısı Adem Balkanlıoğlu başkanlığında Van Valiliği Hüsrev Paşa toplantı salonunda imzaları bulunan üyelerin katılımı ile toplanmıştır.

24.12.2023 Pazar günü Van Atatürk Şehir Stadyumunda Van Spor FK-Bursaspor takımları arasında oynanacak T.F.F. 2. Lig Beyaz Grup 19. Hafta Futbol müsabakasına SEYİRCİ ALINMAYACAKTIR.

24.12.2023 Pazar günü Vangölü Sportif Faaliyetler-Yeşil Yarın Spor takımları arasında oynanacak Bal Ligi 1.Bölge 9.Grup 11.Hafta Futbol müsabakasına SEYİRCİ ALINMAYACAKTIR.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16Sporlu yorumuna yanıt olarak

   Amg.tsporlular ve onun yancısı takımın terör sevici destekçileri Instagram da örgütleniyorlardı, maçta ne hainlikler yapacakarını paylaşıyırdu ucube barzoşlar.

   11
   4
   1. @Arabacı yorumuna yanıt olarak

    Benide Instagram da azarladular,
    .0ho adımız top çocuklar. Top bursa , Bursa’dan adam çıkmamış falan filan ,da sayılacak çok şey var. Bunlar bizim sayfalarımızada dalmış.
    Ne bursa meraklısı olmuş bu teröristler . Akılları güçleri Bursaspor üzerinden gündem olmak
    Yazıklar olsun..
    Van Belediyesi’ne burdan tekrardan saygılarımı iletmek istiyorum. En iyisini yaptınız, bütün Türkiye’ye örnek olsun!
    Göz yummak yok . Türkiye bölünemez!
    Birlik olma zamanı geldi!
    Tam destek, kin ile olmaz bunlar. Bırakın götleriyle sevinsinler!

   2. @Arabacı yorumuna yanıt olarak

    Ahlaksız adam ayrıştırıcı kutuplaştırıcı dillen halkın birlik ve beraberliğini bozmaya çalıştığın için seni devlet eliyle olduğun yerden aldirmiyayım .Bu memleket senin gibi fitne fesatlar yüzünden düzelmiyor.Vanspor devletine milletine bağlı bir spor kulübüdür.

    4
    10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu