Valilikte Bursaspor toplantısı!

Bursa Valiliği resmi twitter hesabından bir paylaşımda bulundu.

Paylaşımda Bursaspor Toplantısı, Bursa Valisi Yakup Canbolat Başkanlığında, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, BTSO Başkanı İbrahim Burkay ve Bursaspor Kulubü Başkanı Mesut Mestan’ın Katılımlarıyla Heykel Tarihi Valilik Binası‘nda gerçekleştirildi.” ifadeleri yer aldı.

Detaylı açıklamanın gelmesi bekleniyor.

 

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sezar’ın hakkını Sezar’a vermek lazım.Başkan bu takımı tekrar ekonomik olarak nasıl düzlüğe çıkarırım ne kadar finansal kaynak bulabilirim diye kendini paralıyor.İnşallah bu toplantı kulübümüz için son derece verimli ve faydalı geçmiştir.Hayırlısıysa süper lige çıkarsak bizi kimse tutamaz.

  60
  6
 2. Nitelikli bir medya ve taraftarımız olsa bu tür bursasporu kurtarma operasyonları ve toplantılarına hiç gerek kalmazdı.

  Yani yerel medya, her mağlubiyetten sonra eleştiri adı altında, günlük skorlar ve performanslar üzerinden yönetim, hoca ve futbolcuya belden aşağı vurmasa.
  Taraftar ıslığı, homurtuyu, küfürü, yabancı maddeyi arenadan kaldırsa. Stadını doldursa, sadece timsah arenanın gelirleri kulübün yedi sülalesine yeter.
  15 günde bir 10 lira verip tribüne gelmeyen, geldiğinde de takımını bozan. Kulübüne ceza faturası çıkaran biz.
  sonra da iş adamına, avuç açan, belediye, ya da siyaset, kulübe karışmasın diyen de biz.
  Valla hem 50 kuruş olsun, hem de cam kenarı devri çoktan geçti.
  Başarı istiyorsak,
  ÖNCE, “” ben bursasporluyum! “” Demenin bedelini ödeyeceğiz. (kombine, ürün, sms alarak ve atarak)
  SONRA, elimize, dilimize, egomuza, ön yargılarımıza sahip çıkacağız.

  41
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu