Valilik kampanyaya izin vermedi!

Uzun bir süredir maaşlarını alamayan Bursaspor Kulübü personelinin sorununu çözmek için Bursa Valiliği'ne yapılan başvuru kabul edilmedi.

Bursaspor Kulübü eski yönetim kurulu üyesi Avukat Hakan Dinçtürk, Frutti Extra Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın Cambaz ve Prof. Dr. Sinan Çavun, Bursa Valiliğine yardım kampanyası için geçtiğimiz hafta başvuruda bulunmuştu.

Bursa Valiliği‘ne daha önce İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelgede “Bizbize Yeteriz” kampanyasından başka faaliyete izin verilmemesi konusunda yazılı emir verilmişti.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ayıp tır yazık tır. . Emeği ile çalışanın ne suçu var. Valilik olarak siz yardım edin o zaman. .. Adam açım derse hangi kanuna göre ( Hayır sen aç değilsin !!! Ben kanun çıkardım çıkardığım kanuna göre sen toksun !!! ) Diyebilir mi ??? AÇLIĞIN KANUNU MU OLUR. ???

  27
  8
 2. Kampanya tabiki de güzeldi ama zamanlama yanlıştı
  Şu zor günlerde herkes kendi gücü nispetinde
  Devletin kampanyasına, belediyelere, güvendigi yardım kuruluşlarına destek vermeli.
  Şu zor zamanda devlet işsizlik destegi ile belediyeler erzak destegi ile futbolcularımız da arasında para toplayarak personelimize destek vereceklerdir.
  Biz kulübümüzün açmış oldugu 1 formada sen al kampanyasına destegimizi devam ettirebiliriz.

  22
  13
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Helal olsun size şimdi mi aklınıza geldi kampanya yapmak. Aylar öncesinde defalarca yazdım kampanya organizasyonu yapın diye. Yapmadınız! Şimdi olmadık, olmayacak zamanda kampanya yapmaya kalkıyorsunuz. Bir kısım taraftarın gazını almak ya da galeyana getirmek istiyorsunuz.

   4
   6
  2. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Niye devletin kampnysina destek verecekmisim, ben Yurtdisinda 50 bin tl maas aliyorum, 1kurusunu bagis yapmam. Zaten dunyanin en yuksek vergilerini oduyoruz. Issizlik fonlari, vs. aliyor devlet. nereye gitti benzinden aldigi, arabadan aldigi, isciden alidigi vergiler. Suriyelilere, diyanete harcadigi paralardan ayirsinlar. Kanal istanbula para ayiriyor, virus icin para kampanysi yapiliyor.

   22
   8
 3. bu anlamsız tutumu anlamıyorum kardeşim herkes çok zor zamanlar geçiriyor orda çalışan kardeşlerimiz abilerimiz belki evine birşey alamıyor bizbize yeterize yardım edilecekte bu arkadaşlara para ne zaman gelecek yada gelecek mi herkes kendi yöresine yardım etse zaten olaylar çözülür işleri zorlaştırmamak lazım çok kötü halde vatandaşlarımız var kim ne kadar yardım ediyorsa Allah razı olsun herkesten o zaman yapılacak şey bursaspor klübüne düşüyor bir şekilde temlikli olmayan bir hesaptan bu arkadaşların paraları ödenmesi lazım taraftarlar da buna ürün alarak destek olur ama bu çalışan kardeşlerimizi mağdur etmeyelim böyle zor zamnlarda

  14
  1
  1. @bursalı yorumuna yanıt olarak

   Ne kampanyası millet can derdinde 2.000.000 kişi devletten para bekliyo evinin ihtiyacını karşılamak için 1700 TL peşine düşmüş siz neyin peyindesiniz 3 ay kampanya yapılmaz ben size soylim hiç kendinizi üzmeyin herkez beklicek

   2
   5
 4. Valiliğin kararına kızsan bir türlü kızmasan başka türlü..Koca kulüp personele maaş ödeyemiyor hemde aylardır. Ülkece sürekli birilerine bağış yapıyoruz.

  9
  1
 5. 1-Birçok iktidar destekçisi STK bağış ve yardım organizasyonu yapıyor,
  2-Belediyeler devletin kampanyasından önce yardım ve bağış organşizasyınu yapmaya başladılar.
  3-Bu konuda bir sanatçımızın öncülük yaptığı dernek,bazı futbolcu kardeşlerimiz kampanyalar yapıp mağdurlara yardımcı oluyordu.
  4-İktidar bunu görünce geride kalmanın mahcubiyeti ile yasada olmayan bir gaip hüküm ile BAĞIŞ KAMPANYALARINI ENGELLEDİ.
  5-Devletin denetimi ile her vatandaş,kurum bağış kampanyası ile yardım yapmalıdır.Zira bu sıkıntılar tek elden giderilemiyecek kadar geniş alandadır.
  Son söz 11 gün oldu hala müracaat yapan ben dahil maskelerimiz ortada yok.Demek yükü üstlenmek değil paylaşmak ile sorunlar çözülürmüş.
  Sn.Valimizden istirhamımız ŞEHRİMİZDEKİ KONFEKSİYON KAPASİTESİ,İŞGÜCÜ VE İMKANLARINI ORGANİZE EDİP HEM ŞEHİR İNSANINA HEM ÜLKEYE HATTA YURTDIŞINA İHRAÇ EİMESİ İÇİN MASKE ÜRETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRSİNLER.

  Son söz pratikte uygulanması mümkün olmayan yasaklar,halkın ve ülkenin zararına uygulamalarla bir yere asla varılamaz.

  4
  1
  1. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   Saçma sapan yorum yapmayın devlet insanların sağlığı için ugrasiyo futbol çok mu önemli…sağlık olmadıktan sonra futbol olsa ne olur olmasa ne olur saçma sapan yorum yapmayın çok paranız varsa cebinizden verin laf kalabalığı yapmayin

   4
   5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu