Vali Küçük Bursaspor’a başarı diledi

Bursa Valimiz İzzettin Küçük bugün Özlüce Tesislerimize gelerek yönetim kurulumuzu ve takımımızı ziyaret etti.

Antrenman sahasında futbolcularımız ile bir araya gelen Küçük; “Bu şehre yaşattığınız güzel duygu için hepinize teşekkür etmek için geldim” dedi.

İzzettin Küçük sözlerine şöyle devam etti; “Gerçekten çok iyi oynuyoruz, galibiyet de alıyoruz. Takım çok güçlü. Sizler bize bu sene için çok güçlü umutlar verdiniz. Bunu da ilk maçlarda gösterdiniz. Bu büyük şehre yaşattığınız güzel duygular için teşekkür ediyoruz. Bizler devlet olarak, şehir olarak her zaman sizin yanınızda olacağız. Sizin çabalarınızı, gayretinizi, alın terinizi, mücadelenizi izledikçe sizin yanınızda olmak görevdir. Önümüzde zorlu bir maç var. Bu şehir bu maçta tribünleri dolduracaktır. 12. adam olarak yanınızda olacaktır. Sonuç ne olursa olsun bizi hep yanınızda göreceksiniz. Yani her şekilde ve her şartta bizim desteğimiz kayda ve şarta bağlı olan bir destek değildir. Sizin bu şehirde rahat etmeniz, huzurlu olmanız bizim için önemli bir görevdir. Bizim güçlü desteğimizi, devletin güçlü desteğini, şehrin insanlarının desteğini hep yanınızda hissedeceksiniz.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sayın site yönetıcileri

  Tribünler de güvenlik için satışa kapalı olan kısımlarında bu maçta açılması için gerekli haberlerin yapılması valimiz ve başkanımıza sesimizi duyurmanızı sizden rica ediyorum.

  Saygılarımla

  8
  2
 2. sn valim bakşa hiç bir şehirde olmayan tiribinün ilk üç sırasının satışa yasak olmasının tarafınızca uygulamanın kaldırılması ile ilğili sizden bir vatandaş olarak yardım rica ediyorum futbol tribünle güzel.KONU BENCE ÖNEMLİ TRİBÜN LİDERLERİ VALİ YADA EMNİYET MÜD. İLE GÖRÜŞME YAPMALI.

  7
  2
 3. eyvallah valim….çok doğru söylemişsin…Sonuç ne olursa olsun bizi hep yanınızda göreceksiniz. Yani her şekilde ve her şartta bizim desteğimiz kayda ve şarta bağlı olan bir destek değildir. Sizin bu şehirde rahat etmeniz, huzurlu olmanız bizim için önemli bir görevdir. Bizim güçlü desteğimizi, devletin güçlü desteğini, şehrin insanlarının desteğini hep yanınızda hissedeceksiniz.

  3
  2
 4. Destek olmak istiyorsan maraton ilk üç sıradan polisleri çek misafir tribün altını aç güney kale tel örgüleri kaldır gs oynamaya korksun

  2
  2
 5. Kale arkalarındaki tel örgüler kalksın,Maratondaki ucube ilk 3 sıra uygulaması kalksın,birde stadın dışındaki beton duvarlar kaldırılsın,çok şeymi istiyoruz ? Yıl 2017 !!!!!!!!!

  2
  2
 6. Volkan Şen olayı bu isteklerimiz de elimizi zayıflattı keşke yaşanmasaydı emin olun tel örgü ve ilk 3 sıra için bize çok zarar verdi bu olay

  2
  2
 7. SAYIN VALİM
  KALEARKALARINDA TELÖRGÜLER MALÜMÜNUZ
  DOLAYISIYLA KALEARKALARINDA 3 SIRA UYUGULAMASI NEKADAR GEREKLİ BİLMİYORUM
  MAR.ALT VE KAPALININDA 2 ŞER SIRASI AÇILABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu