Vakıfköy’ün gücünü göstereceğiz!

Bursaspor'un gelecekte büyük umutlar beslediği isimlerin başında gelen Furkan Emre Ünver, Vakıfköy'ün gücünü tüm Türkiye'ye göstermek istediklerini söyledi.

Balıkesirspor Baltok ile iyi bir hazırlık maçı oynadıklarını belirten Furkan Emre, ‘Önümüzde Galatasaray karşılaşması var. Hem bizim için iyi bir test oldu hem de süre alamayan oyuncular olarak iyi oldu. İyi performans gösteren arkadaşlarımı ve ağabeylerimi kutluyorum’ diye konuştu.

Vergini bana yardımcı oluyor

Arjantinli stoper ile birlikte yan yana oynadığını ifade eden genç stoper ‘Vergini bana çok yardımcı oluyor. Gerçekten tecrübeli bir isim, ben de ondan bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.

Elimden geldiğince iyi bir partner olmak için uğraşıyorum. Ayrıca Balıkesirspor karşısında gollerin Vakıfköy‘den gelmesinden dolayı çok mutluyum. Vakıfköy‘ün gücünü tüm Türkiye‘ye göstermemiz lazım. Attığımız goller de bunun kanıtı oluyor. Biz de böyle olunca çok mutlu oluyoruz’ dedi.

2 Yorum Onay bekleyen yorum yok

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu