Vakıfköy’den çok kazandkı!

Fenerbahçe’ye verilen genç oyuncu, Bursaspor’a büyük bir para kazandırırken, Volkan Şen hem Trabzonspor’a hem de Fenerbahçe’ye gidişinde 6 milyon 100 bin Euro gelir sağladı. Ancak her iki isim de yeşil beyazlı renklerden olaylı bir şekilde ayrıldı ve büyük tepki çekti. Bu ikiliyi takip eden isim ise önceki gün Galatasaray’a transfer olan Serdar Aziz’de oldu. 4.5 milyon Euro’nun yanı sıra Sercan Yıldırım, Bilal Kısa ve Furkan Özçal bonservisleriyle yeşil beyazlılara verildi. 

ŞİMDİKİ YILDIZ ADAYLARI

Sercan Yıldırım 3 milyon Euro ve Musa Çağıran karşılığında 2011 yılında Galatasaray’ın yolunu tutarken, Enes Ünal ise Premier Lig’in dev ekibi Manchester City’e 3 milyon Euro karşılığında gitti. Yetiştirdiği yıldızları elinde tutmakta zorlanan fakat iyi paralara satan Bursaspor’un şimdi de önünde Kubilay Kanatsızkuş, Emirhan Aydoğan, Mert Örnek, Furkan Emre Ünver ve Muhammed Şengezer gibi yıldız adayları bulunuyor. 

İŞTE RAKAMLAR

Ozan Tufan; 7 milyon EuroVolkan Şen; 3 milyon 600 bin Euro+2,5 milyon EuroSerdar Aziz; 4.5 milyon Euro+Sercan Yıldırım+Bilal Kısa+Furkan ÖzçalSercan Yıldırım; 3 milyon Euro+Musa ÇağıranEnes Ünal; 3 milyon EuroSerdar Kurtuluş; 1 milyon dolar+Pancu+Sinan Kaloğlu+Eser YağmurSerkan Kurtuluş; 1 milyon EuroBatuhan Altıntaş; 400 bin EuroOğulcan Çağlayan; 400 bin TLMuhammet Demir; 900 bin TL+Ahmet ArıEren Albayrak; 700 bin TLDoğanay Kılıç; 700 bin TL

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu