Vakıfköy’den Beklenti Büyük!..

Hikmet Karaman, Avusturya kampının yıldızlarının altyapıdan çıkacağını söyledi. Kampta iki ayrı takım halinde çalışacaklarını ifade eden Karaman, ’Asıl transferleri altyapıdan yapacağız’ dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, yoğun bir kamp döneminin kendilerini beklediğini söyledi. 25 günlük süreçte iki ayrı takım olarak çalışacaklarını belirten Karaman, ’A takımın ayrı, kampa katılacak gençlerin ayrı antrenman programı olacak. Gençlerle altyapı koordinatörümüz Faruk Korkmaz ilgilenecek’ dedi. Zaman zaman iki takım arasında taktiksel maçlar da yapacaklarını anlatan tecrübeli teknik adam, ’Amacımız bu birleşimden iyi bir kadro çıkarmak. Transferlerimizin de aramıza katılacağını düşünürsek, Avusturya’dan çok iyi bir durumda geleceğimizi umuyorum’ diye konuştu. MAÇLAR DA AYRI Hazırlık maçlarını da hem gençler hem de A takım için planladıklarını ifade eden Hikmet Hoca, ’Kamp yapacağımız yerde iki tane saha bize ait olacak. Bu büyük avantaj. Özellikle gençlerden A takımda değerlendirebileceğimiz çok önemli isimler çıkacak. Yani, kampın yaldızları gençlerimiz olabilir. Asıl transferler altyapıdan’ dedi. KAMP KADROSU A TAKIM Harun Tekin Bekir Sevgi Serdar Aziz İbrahim Öztürk Michael Basser Şener Özbayraklı Musa Çağıran Ferhat Kiraz Ozan İpek Murat Yıldırım Pablo Batalla Fernando Belluschi Yasin Pehlivan Şamil Çinaz Stenislav Sestak Tuncay Şanlı Okan Deniz Scott Carson Sebastian Pinto ALTYAPIDAN GELECEKLER Okan Koçuk Batıcan Aday Tahacan Velioğlu Süheyl Çetin Ertuğrul Ersoy Oğulcan Şahin Oğulcan Çağlayan Mert Ilıman Mustafa Acun Doğanay Kılıç Gökhan Karataş Furkan Soyalp Emre Pehlivan Enes Ünal Batuhan Altuntaş Ozan Tufan 

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu