Vakıfköy’de yetki kimin olacak?

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısıdır.

A takımın ardından en çok gündemde olan yer Vakıfköy… Gençlik Geliştirme Kurulu genel kurul öncesi görevi bırakmıştı. Altyapı Koordinatörü Faruk Korkmaz da önceki gün Özlüce’ye giderek istifasını yönetime iletti.

Yönetim kurulu da kabul etti anladığım kadarıyla… Vakıfköy için yeni bir kurul oluşturulacak ama dikkat ettiyseniz bu kurul Altyapıdan Sorumlu yönetim kurulu üyesine bağlı olarak çalışacak…

 Altyapı Koordinatörlüğü için şu an için düşünülen isim Ümit Şengül… Başkan Ali Ay’ın sıcak baktığını duydum… Antrenörlerin de biliyorsunuz sözleşmeleri sona erdi… Hazır yönetimde yeni yüzler, A takımda yeni yapılanma derken, altyapıda da yeni isimler çıkar mı?

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. orhan güney sen karar vermşsndır altyapıya kımın geleceğıne…..bursaspora en fazla zarar verenlerden bırısın…..

    9
    3
  2. Patronu nezaman loca satın alacak eleştiriye varsınız am sizlerin kuruk acısı var 2010dan şu çorbacı takımı olmasa birtane gazete satsmazınız bursasporu bölen ve buduruma getiren sizler ve sizin gibi adamalardır

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu