Vakıfköy’de istifa rüzgarı!

Bursaspor'daki genel kurul sürecinin ardından Vakıfköy'de yaprak dökümü başladı....

Gençlik Geliştirme Kurulu‘nun istifasının ardından kurulla birlikte göreve gelen Altyapı Koordinatörü Faruk Korkmaz‘ın da ayrılacağı öğrenildi…

Korkmaz‘ın, yönetimle yapacağı görüşmede istifasını sunacağı belirtildi…

Faruk Hoca‘nın istifasını önce Gençlik Geliştirme Kurulu’na verdiği ancak kabul edilmediği, tecrübeli teknik adamın da bu durum karşısında yönetimle görüşeceği gelen haberler arasında.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Gençlik Geliştirme Kurulu kimlerden oluşur, bugüne kadar yaptıkları icraatlar nelerdir, aslında biraz detay verilse durumun vehameti ortaya çıkar. Vakıfköy kaybediyor mu kazanıyor mu anlaşılır. Faruk Korkmaz’ı anlatmaya gerek yok, gidişi bizim için kayıp olur görüşündeyim. Değerli antrenörlerimizi kaybetmemeliyiz.

  36
  2
  1. @BR yorumuna yanıt olarak

   Bu sitede haber eksil verilmiş. Faruk Hoca’nın istifasının nedeni diğer sitelerde de yazmıyor ancak Gençlik Geliştirme Kurulu seçim öncesi seçilecek yönetimin önünü açmak amacıyla istifalarını sunmuş. Ali Ay seçildiğine göre göre devam ederler diye düşünüyorum.

   2
   2
 2. Faruk Hocayı tekrardan kaybetmemeliyiz, tam da vakıfköyü toparlamışken,
  gençler yeniden Şampiyonluk yaşamaya başlamışken hata olur.

  6
  4
 3. Faruk Korkmaz Göztepe’ye gitti. Istifasını yönetime sundu. Görev yaptığı bu son dönemde olumlu 1 işe bile imza atmadı. Sportif başarının temelleri zaten geçtiğimiz yıllarda atılmıştı

  3
  6
 4. Bunlar 97 senarosyononun kaymağını yiyen adamlar çoktan gitmeleri gerekiyor bursaspor alt yapısını gazetecilerle birlikte yönetiyorlar…..

  2
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu