Vakıfköy’de görev değişimi

A Takım‘da gidenler ve gelenler hemen hemen tamamlanırken, 8 Temmuz’da topbaşı var. Vakıfköy‘de ise takımların teknik ekipleri de belirlendi. Altyapı Direktörü Adnan Örnek, U21 takımında Turan Şen yönetimindeki şampiyon teknik kadroyu bozmadı.

YUVAYA DÖNDÜ

U19 Takımını ise sürpriz bir isme emanet etti. Bursaspor‘un eski kaptanlarından, hem 2.Lig hem de 3.Lig’de teknik adamlık tecrübesi bulunan Tunahan Akdoğan bundan sonra yeşil beyazlı kulüp bünyesinde görev yapacak. U17 takımını Harun Şen, U16 takımını Nurgut Ak, U15 takımını Serkan Türkay, 14 takımını Muzaffer Kabadayı, U13 takımını ise Yılmaz Burul çalıştıracak. Geçen sezon U17 takımını çalıştıran Ali Aköz ise izleme komitesinde.

MEMNUN OLMAYAN GİDECEK

Kaleci antrenörleri bağlı oldukları takımların yanı sıra diğer takımlara da destek verebilmek amacıyla yeni sezonla birlikte tam gün mesaiye başlayacaklar. Görevinden memnun olmayan antrenörlerle de yollar hemen ayrılacak. Öte yandan, Bursaspor U21 Takımı da yeni sezon hazırlıklarına başladı. Başka takımlara transferi gündemde olan Furkan Soyalp ve Emirhan Aydoğan dışında tün futbolcular çalışmalara katılıyor.

 

TAKIM         TEKNİK    KADRO

U21  Turan Şen-Fazlı TanU19  Tunahan Akdaoğan-Mustafa ErU17  Harun ŞenU16  Nurgut AkU15  Serkan TürkayU14  Muzaffer KabadayıU13  Yılmaz Burul

KALECİ ANTRENÖRÜ: Metin Akdemir-Naim Gürel-Koray TanrıverdiİZLEME:         Ali Aköz

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu