Vakıfköy’de çalışmaya başlıyorlar!

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er ve Başkan Erkan Kamat'ın kararıyla a takım kadrosunda yer almayıp Vakıfköy'de çalışmalarını sürdürecek olan Serdar Özkan ile Sedat Dursun için start verildi.

Bursaspor milli ara hazırlık kampını Bolu‘da sürdürken Serdar Özkan ve Sedat Dursun çalışmalarına özel hoca eşliğinde başlamıştı. İki oyuncu da bundan böyle Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri‘nde teknik heyetin verdiği çalışma programına göre antrenmanlarını sürdürecek.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Transfer yapamamışken,kadro kısıtlıyken bu arkadaşların Vakıfköye yollanması biraz lüks oldu. Camiada birlik çağrısı yapılıyor peki bu arkadaşları neden dışlıyoruz.

  76
  11
  1. @smhkygsz yorumuna yanıt olarak

   Zaten kadro dışı bırakmışsın resmi hesaptan neden kadro dışı kaldıklarını doğru düzgün açıklayın da taraftar baskısını azaltın bari. Hee aslında kadro dışı kalacakları bi suçları yoksa bilemem. Dingonun ahırı zaten kulüp. Hergün ayrı bir bomba haberle güne uyanıyoruz.

   15
   4
   1. @Texasmumu yorumuna yanıt olarak

    valla bir kulübü kulüp yapan YÖNETİM-BASIN-TARAFTAR a ne söyleyeceğimi, nasıl eleştireceğimi bilemiyorum.
    olumsuzluk anlamında o kadar kusursuzlar ki..!
    adeta bir birlerine nazire yapıyorlar..!

    olan en çok kulübe ve bizim gibi az çok eski merinosun soyunma odalarını görmüş, oraların ter ve lasonil kokularını teneffüs etmiş. o stadın tozunu, çamurunu yutmuş futbolun içinden gelmiş gerçek taraftarlara oluyor.

    buralarda bazı tecrübelerimizi aktarmaya çalışıyoruz ama başta sözünü ettiğim üçlü olmak üzere hiç kimse bizi dinlemiyor maalesef…

    5
    3
 2. cüneytin defansta yaptığı hataları görüyoruz.rekabet oluştururdu sedat.
  serdar zaten bu lige fazla her ne kadar çok iyi performansı olmasa da ama özer sakatlanınca neler yaşadık hep birlikte gördük.3 gol atmasaydık belki 4 5 farkla yenilecektik.bütün sezonu düşündüğümüzde sakatlık ve cezalar olacak.dolayısıyla serdar çok lazım olacak.
  bu alınan karar ve tahtanın açılmamasıyla belki de en kolay süper lige çıkma durumu artık senelerce bu ligde veya 2.ligde devam etme durumuna dönüşmüştür.
  taraftar artık uyansın.Bursasporumuz tamamen yok oluyor.

  39
  5
 3. Ne lüks takımız be bir yandan -3 puanla uğraşıyruz diğer yandan oyuncu kadro dışı bırakıyoruz.

  Yönetim tırsak Sözde Teknik direktör (bence 10 koyunu bile güdemez) ego basıp oyuncuları kadro dışı bırakıyor.

  18
  3
  1. @emrah yorumuna yanıt olarak

   Bir sezonda hepi topu 6-7 maç oynayabilen (o da 90 dk bile değil) takım en pahalı Futbolcusunu kadro dışı bırakırsın. Bu sene hedef düşmemek, seneye Bursasporu tarihe, armasını kalbimize gömeriz. Bunu düştüğümüz yıl yapmalıydık, ele güne rezil olmayı tercih ettik. Bursada Futbol olmamalı artık, tamam biz üzülürüz ama o stadı yapanların, sözde 550 milyon alacağı olanların halinin yanında hiçbirşeydir.

 4. İkisinin de yaptıkları kabul edilecek şeyler değil. Kadroya al vs demek olmaz. Kendi iplerini kendileri çekmişler. Eldeki ile son ana kadar mücadeleye devam. İnanmayanlar sessizce beklesin ortalığı velveleye vermeyin yeter

  6
  16
 5. Ne olursa olsun affedilmeliler zaten başka careleride yok 2 maç daha puan alamaısnalar ne yapacaklarını şasıracaklar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu