Vakıfköy’de büyük heyecan

Transfer tahtası kapalı olan Bursaspor’da Vakıfköylü oyuncuları heyecan sardı.

Sportif Direktörlüğe İsmail Ertekin, Teknik Direktörlük görevine ise Tahsin Tam’ın getirildiği yeşil-beyazlılarda genç oyuncular sezon açılışını iple çekiyor.

13 Temmuz Çarşamba günü başlayacak yeni sezon hazırlıkları öncesinde Teknik Direktör Tahsin Tam’ın, genç oyuncuları daha iyi gözlemleme adına A takımdan önce onları kısa bir kampa alması gündeme gelirken genç oyuncularla çalışmasını seven ve onları geliştirme konusunda önemli becerilere sahip Tahsin Tam’ı oyuncular bir şans olarak görüyor.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Vala artik gençlere güvenmekten ziyade
  Profesyonel yaklaşma zamanimiz geldi de
  Geçiyor bile Tahsin hoca kampa aldigi ve
  28-30 kisilik takim kadrosuna girme
  Konusunda yeterli olan tum gençlerle
  Masaya oturulup 5’er yillik tamamen
  Bursaspor menfaatlerine uygun
  Sözleşmeler yapilmali bu durumu
  Kabul etmeyen olursa da a takim kadrosuna alinmadan yollar bi sekilde ayrilmali 😉

  39
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   5 yıllık yapmak sorun değil, önemli olan oyuncuların ücretlerini ödemek. İstersen on yıllık yap ücret ödenmeyince adamlar fesih hakkını kullanıp kaçıyor.

   19
   1. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Ödersin arkadaşım siz süperligle karistirmayin bu ligi burada takimlar 3-4 milyon tlye şampiyonluga oynayacak kadro kuruyorlar sen Bursasporsun şehir 100 bin forma ve 30 bin kombine satsa 25-30 milyon demektir yarisini maliyetlere çikar 12-15 milyon tl kulübe kalan para ile tüm topcularin hatta teknik kadronun da parasi ödenir

 2. Başkan ve İsmail Ertekin hocam sizden ricam bu alt yapıda daralmaya gitmeyin. Alt yapıya sahip çıkacak bir veya birden çok sponsor bulmanız. Daralma her yerde olur ama üretimde daralmaya gitmek geleceği görmemektir.
  Koskoca Glasgow rangers bile kendini fesih etti. 10 yıl içinde adamlar UEFA da final oynadı. Adamlar mantıklı yapılanma yaptı. Bursaspor bu günlerine alt yapıdan geldi. Burada daralma düşünülmeli. U14 ve U15 takımları her zaman olduğu gibi. Daralmaya giderek jenerasyonları bozmayın

  20
  1. @Halil yorumuna yanıt olarak

   Kesinlikle bu cocukları değerlendirmek gerekiyor fakat öyle sözleşmeler yapacak ki kımıldamayacak biryere yönetim kaynaklı kaçırdığımız gençler gittkleri yerde kayboluyor çünki tam pişmeden kaçıyor yada kaçmasına zemin hazırlanıyor bir burak kapacagımız vardı adını duyan varmı daga bunun gibi niceleri

 3. görünen o ki, Vakıfköy’ün heyacanı ve umutları ile camianınkiler (medya-taraftar) bir birinden çok farklı maalesef..!
  umarım ve dilerim, yönetim ve teknik ekip bu akıntıya kapılmaz. kapılmamalı…

 4. Oo iyi. Genç hain adayları helecanlanmış. Tamam bu sene şenlik var. En az 5 tane Ali Akman vakası kapıda. U 16 milli takımına gidecek olan kim varsa, TFF Riva tesislerinde başka takımlara imza atar.

  1
  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu