Uzun Yıllar Burdayım!..

Bursaspor'un yetenekli golcüsü Turgay Bahadır, yeşil beyazlı ekiple sözleşmesini henüz uzatmadığını, ancak gönlünün kalmaktan yana olduğunu belirterek, "Görüşmemiz oldu.

Bursaspor'un yetenekli golcüsü Turgay Bahadır, yeşil beyazlı ekiple sözleşmesini henüz uzatmadığını, ancak gönlünün kalmaktan yana olduğunu belirterek, "Görüşmemiz oldu. Umarım uzun süre Bursaspor'da kalırım" dedi.

Transfer döneminde ismi Trabzonspor ile anılan Bursaspor'un gurbetçi golcüsü Turgay Bahadır, DHA'ya (Doğan Haber Ajansı) özel açıklamalarda bulundu. Bursaspor ile sözleşmesini uzatmak için yönetimle görüşme olduğunu ancak henüz imza atmadığını belirten Turgay, "Hakkımda hayırlısı. Tereddütüm yok ama imzayı atmadan bir şey diyemiyorum. Görüşmemiz oldu. İnşallah uzun süre Bursaspor'da kalırım" diye konuştu.

OYNAMADIM DİYE KARAKTERİM DEĞİŞMEDİ

Geçtiğimiz sezon fazla forma şansı bulamayan, Avusturya kampında ise performansıyla teknik heyetin gözüne giren genç futbolcu, "Futbolda hiç kimse her zaman oynarım diyemez. Belki performasım düşmüştür, belki de değişiklik gerekiyordu. Ben her zaman çalışan bir insanım. Oynamadım diye hırsımdan ve karakterimden bir şey değişmedi. İyi çalışıp formayı kapmak istiyorum" şeklinde konuştu.

İYİ YOLDAYIZ

Kampın yoğun ve yorucu geçtiğini ifade eden golcü oyuncu Turgay, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Çok yoğun çalışıyoruz. İlk maçlarda iyi oynayamadık. Kuvvetsizdik ve yeni gelen arkadaşlarımızla uyum süreci vardı. Ancak gün geçtikçe daha iyiye gidiyoruz. İyi yoldayız. İlk maçımıza az bir süre kaldı. Ama rakibe fazla konsantre olup kendimizi unutmayalım. Biz kendi oyunumuzu oynadığımız zaman her takıma karşı kazanabiliriz. Rakibi araştırmak için hocalarımız izlemeye gitti. Kazanmak ve gruplara kalmak istiyoruz. "

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu