Üzülmez’in gözü Nadir Çiftçi’de

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez'in eski öğrencilerinden Nadir Çiftçi'yi gündemine aldığı öğrenildi.

Gençlerbirliği‘nde beraber çalıştığı eski öğrencisini Bursaspor‘a da istediği ifade edilen İbrahim Üzülmez‘in özellikle sol kanat için gurbetçi oyuncuyu istediği belirtiliyor. Nadir aynı samanda sağ kanat ve forvet hattında da oynayabiliyor.

Gençlerbirliği ile 6 ay daha sözleşmesi bulunan Nadir Çiftçi‘nin güncel piyasa değeri transfermakt‘a göre 400 bin € olarak gözüküyor.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İyi de dün çıkan haberde hızlı ve adam geçebilen kanat oyuncuları istiyor yazıyordu. Nadir ne hızlı ne de adam eksiltebilen bir oyuncu. Bildiğin Turgay Bahadır tarzı Forvetten bozma düz topçu!

  29
  3
 2. Hatirliyormusunuz Aydın Karabulut ve Deniz Yilmaz Onları Getiren Menajerlik Şirketi! İkiside Pek Yararlı Çıkmadı Yine Menajerlik Şirketlerinin Oyunları!

  16
 3. Osmanlıspor’dan Ayuk, Boşta olan Erkan Zengin, Atilla Turan ve Şamil Cinaz (6 Aylık) bu adamları alalım süper ligdeyiz.

  3
  15
 4. BİRİSİ BU DELİYE BURANIN BURSA OLDUĞUNU ANLATSIN..G.BİRLİĞİ DEĞİL…NİTEKİM RAHMETLİ CAVCAV GİDER AYAK STANCU YU BİZE BİR İTELEDİ GÖNDERENE KADAR CANIMIZ ÇIKTI….NADİR ÇİFTÇİ HARBİ ÇİFTÇİ İSE TRAKTÖRÜNE BİNİP TARLAYI SÜRSÜN…

  2
  4
 5. kampa yetiştirilemen transfer ki şu an öyle görünüyor eskisi gibi alışkanlık yapmış bu gün git yarın gel muağbetiyle geciyor günler hic yapılmaması daha hayırlı para denildi buyurun para geldi transfer ne oldu sorusu hocaya cevap parcalar birleşiyor acelesi yok parcalar cok dağınık ayar lazım bu kafayla başarıdan bahsetmek sportifin başı transferdeki başarın neyse yükselmede ona endeksli yani hikaye dikat et bu bu adam dengesiz şenol hoca gibi vurur anahtarı yere cekib gider nini dinlemez

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu