Üzülmez’den oyuncularına terapi

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez'in oyuncularına Adana Demirspor maçı öncesi uyguladığı terapi devam ediyor.

Genç teknik adam dünkü çalışma öncesinde de futbolcularıyla saha ortasında bir toplantı yaptı. Bu toplantının bu haftaki en uzun süreli birliktelik olması dikkat çekti. Üzülmez‘in futbolcularına maçın önemini bir kez daha anlattığı belirtilirken, bu durumun takım üzerinde bir baskı oluşturmamasına dikkat çekmesi gerektiğini söylediği bildirildi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

      ADS maçını çok büyütmeye oradaki bazı isimleri gündemde tutmaya gerek yok zira az önce Hatay kendi sahasında mağlup oldu. Yarın bizim takımda yardımlaşma ve ileri doğru oynamak üzerine oyun kurulursa sonuç bizim lehimize olacaktır.Aksine adamları gözümüzde büyütür , ürker bunun sonucu yan ve geriye oynamayı düşünürsek bunu gören rakip üzerimize çöker bizi hataya zorlayarak sonuca gider.

  1. Deli ibonun bu konuşmaları bence çok çok iyi gelecektir. Ama allahınızı severseniz maçta taraftarlarımız oyuncularımızı strese ve aceleye sokacak tutum ve davranışlardan uzak durmalı. Futbolcularımızın hem olumlu hem olumsuz hareketlerine taraftarlarımız moral yönünde tepkiler vermeli. Öyle 5 dk da gol gol diye tezahüratı bırakın artık. Sadece atkı ve şarkılarımızla alkışlarımızla destek verelim. 30 bin taraftarlarımızla top ads de oldukça ıslıklarla stadı inletelim

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu