Üzülmez “Transferi bitirdik”

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez transferi sonlandırdıklarını ifade etti.

Transferi bitirdiklerini ve  takımdan ayrılmak isteyen oyuncu olmadığını ifade eden İbrahim Hoca “Bu saatten sonra transferi bitirdik. Artık takımımızdaki oyunculardan en iyi şekilde katkı almak istiyoruz. Futbolcularımızla konuşuyoruz. Giden ve gelen oyuncular önemli ama takım olgusu ortaya koyabilmek adına bir iki haftaya daha ihtiyacımız var. Gelen oyuncularımızın camiayı, camianın da onları tanıyıp tam olarak ne istediğimizi anlamaları için 1-2 haftaya ihtiyaç var. Şu anda takımdan ayrılmak isteyen bir oyuncu yok. Benim de tüm oyuncularıma ihtiyacım var.” ifadelerini kullandı.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Öncelikle Koşukavak’ın ayrılmasından yana olanlardan değildim. Senden de fazla bir şey beklemiyordum hocam. Ama fazlasıyla yanılttın. Bu transfer başarıları kime aittir bilmiyorum ama oldukça yerinde transferler olduğunu düşünüyorum. Elini attın, takımda neredeyse herkesin sevdiği Koşukavak’ın gitmesine rağmen bir başka hava yakalandı. Başarıların daim olsun. Bu sene bu takım ait olduğu yere çıkacak inşallah.

  146
  1
  1. @Gozluk yorumuna yanıt olarak

   Morinyo yalçını ligin 8 9 haftasında gönderseydik şuan 40 puanın üzerinde puanımız vardı kardeş hala şu morinyo yalçınn adını ağzına alıyorsunuz ya hayret valla

   23
   6
 2. Ali Akman’ı oynatmayı düşünmüyorsanız bir golcü daha alınabilirdi.
  Ali Akman’a güveniyorsanız bu hafta oynayacağımız rakipteki çocukların çoğu onun yaşıtı. Seleznov da yokken göreceğiz bakalım Ali Akman hakkındaki kararınızı.

  62
  23
  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Kubilay varken Ali ile çıkmaz bence. Kubilay ve Seleznov birlikteyken Kubilay’ı kanat olarak oynatıyordu. Ancak şimdi Serdar var. Artık Kubilay ve Seleznov’u çift forvet taktiği olmadıkça birlikte oynatmaz. Seleznov cezalı olduğu için de Kubilay ile başlar Hoca. Skor rahatlarsa Ali girebilir. Her ne kadar gençler de olsa iki maçta 4 puan aldı Eskişehir. İşi sıkı tutmak lazım.

   45
  1. @harbi texas yorumuna yanıt olarak

   Yiğidi öldür hakkını yeme. Takımı yavaş yavaş toparlıyor son 3 maçımızı kazandık Bu hafta ve gelecek hafta da kazanırsak daha iddalı konuma gelicez .

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu