Üzülmez “Seleznov’un niyeti kötü olsa…”

İbrahim Üzülmez akşam idmanı öncesi Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde açıklamalarda bulundu.

Golcü oyuncu hakkında konuşan İbrahim ÜzülmezSeleznov çok kaliteli ve yetenekli bir oyuncu. Performansı üst düzey olsa şimdi tabii ki daha üst liglerde oynayabilirdi. Bizi sahiplenmeye başladı. “Ben bu takıma şampiyonluk yolunda katkı vermek istiyorum” diyor. Zaman zaman saha dışında disiplin anlamında görmediğimiz hareketleri de oluyor ama bunlar art niyetli değil. Eğer onun niyeti kötü olsa buna asla izin vermem” ifadelerini kullandı.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Bursagol yorumuna yanıt olarak

    Performansını etkilemeyecek derecede içsin sıkıntı olmaz çok. Eski futbolcu Tugay iki paket sigara içiyordu, blackburnde takım arkadaşı tugay için “adam baca gibiydi” diyor, ama sahada tam dinamoydu. Ha keza sergen kaç sabah antrenmanına ayık kafayla gitmiş 🙂 yetenek varsa, içmesine rağmen mücadele edebiliyorsa, gol atabiliyorsa gerisi önemli değil. Genç olsa kızarız zaten önünde uzun bir kariyer var bak kendine deriz ama Seleznov 2 bilemedin 3 daha oynar sonra bırakır zaten. Bize bu sene iş yapsın yeter. İbrahim hoca da böyle düşünüyor büyük ihtimal.

    32
 1. Karaktere göre adam oynatacak pozisyonda değiliz maalesef. Oyun anlamında katkı sağlıyorsa , bu sezon için sorun yok.

  44
  2
 2. Hoca zaten seleznov dan bu konu hakkında bahsederken gülerek bahsetti. Herşey e muhalefet olmayın. Bu camia da tesisler de viski sigara içenler geldi yatarak gitti. Adam içiyor ama aşırı derece de spor yapıyor. Böyle olsun canımızı yesin. Votka reis e saygılar.

  24
 3. Kembo’ya da özel hayatı kötü diyorlardı ama yürüyerek adam geçiyordu Sahada performans sergilesin yeter.Özel hayatının bir önemi yok.

  15

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu